England

Vanarama National League 2017/2018

5. Round B's1X2
19.08.2017 16:00 Boreham Wood - Aldershot 26
  Bromley - Hartlepool 26
  Chester - Sutton 26
  Dover Ath. - Barrow 26
  Eastleigh - Tranmere 26
  Fylde - Dagenham & Red. 25
  Gateshead - Macclesfield 26
  Guiseley - Torquay 26
  Maidenhead - Ebbsfleet 26
  Maidstone - Wrexham 26
  Solihull - Halifax 26
  Woking - Leyton Orient 26
6. Round B's1X2
25.08.2017 20:45 Macclesfield - Dover Ath.        
26.08.2017 13:30 Halifax - Guiseley        
26.08.2017 16:00 Aldershot - Chester        
  Barrow - Maidenhead        
  Dagenham & Red. - Bromley        
  Ebbsfleet - Gateshead        
  Hartlepool - Fylde        
  Leyton Orient - Eastleigh        
  Sutton - Maidstone        
  Torquay - Solihull        
  Tranmere - Boreham Wood        
  Wrexham - Woking        
7. Round B's1X2
28.08.2017 16:00 Boreham Wood - Wrexham        
  Bromley - Sutton        
  Chester - Macclesfield        
  Dover Ath. - Ebbsfleet        
  Eastleigh - Aldershot        
  Gateshead - Halifax        
  Guiseley - Hartlepool        
  Maidenhead - Leyton Orient        
  Maidstone - Dagenham & Red.        
  Solihull - Tranmere        
  Woking - Torquay        
28.08.2017 20:45 Fylde - Barrow        
8. Round B's1X2
02.09.2017 16:00 Aldershot - Solihull        
  Barrow - Boreham Wood        
  Dagenham & Red. - Gateshead        
  Ebbsfleet - Eastleigh        
  Halifax - Fylde        
  Hartlepool - Maidstone        
  Leyton Orient - Guiseley        
  Macclesfield - Woking        
  Sutton - Maidenhead        
  Torquay - Chester        
  Wrexham - Bromley        
02.09.2017 18:30 Tranmere - Dover Ath.        
9. Round B's1X2
09.09.2017 16:00 Aldershot - Dover Ath.        
  Boreham Wood - Leyton Orient        
  Chester - Ebbsfleet        
  Fylde - Bromley        
  Guiseley - Eastleigh        
  Halifax - Maidenhead        
  Hartlepool - Dagenham & Red.        
  Maidstone - Woking        
  Solihull - Macclesfield        
  Sutton - Gateshead        
  Torquay - Wrexham        
  Tranmere - Barrow        
10. Round B's1X2
12.09.2017 20:45 Barrow - Guiseley        
  Bromley - Torquay        
  Dagenham & Red. - Sutton        
  Dover Ath. - Boreham Wood        
  Eastleigh - Maidstone        
  Ebbsfleet - Aldershot        
  Gateshead - Chester        
  Leyton Orient - Halifax        
  Macclesfield - Fylde        
  Maidenhead - Tranmere        
  Woking - Solihull        
  Wrexham - Hartlepool        
11. Round B's1X2
16.09.2017 13:30 Leyton Orient - Hartlepool        
16.09.2017 16:00 Barrow - Torquay        
  Bromley - Solihull        
  Dagenham & Red. - Halifax        
  Dover Ath. - Chester        
  Eastleigh - Fylde        
  Ebbsfleet - Tranmere        
  Gateshead - Aldershot        
  Macclesfield - Maidstone        
  Maidenhead - Boreham Wood        
  Woking - Sutton        
  Wrexham - Guiseley        
12. Round B's1X2
23.09.2017 16:00 Aldershot - Leyton Orient        
  Boreham Wood - Ebbsfleet        
  Chester - Maidenhead        
  Fylde - Woking        
  Guiseley - Dover Ath.        
  Halifax - Bromley        
  Hartlepool - Eastleigh        
  Maidstone - Gateshead        
  Solihull - Dagenham & Red.        
  Sutton - Barrow        
  Torquay - Macclesfield        
  Tranmere - Wrexham        
13. Round B's1X2
30.09.2017 16:00 Barrow - Maidstone        
  Bromley - Tranmere        
  Dagenham & Red. - Torquay        
  Dover Ath. - Solihull        
  Eastleigh - Chester        
  Ebbsfleet - Halifax        
  Gateshead - Boreham Wood        
  Leyton Orient - Fylde        
  Macclesfield - Aldershot        
  Maidenhead - Guiseley        
  Woking - Hartlepool        
  Wrexham - Sutton        
14. Round B's1X2
03.10.2017 20:45 Aldershot - Dagenham & Red.        
  Boreham Wood - Eastleigh        
  Chester - Woking        
  Fylde - Gateshead        
  Guiseley - Macclesfield        
  Halifax - Wrexham        
  Hartlepool - Barrow        
  Maidstone - Bromley        
  Solihull - Ebbsfleet        
  Sutton - Dover Ath.        
  Torquay - Maidenhead        
04.10.2017 20:45 Tranmere - Leyton Orient        
15. Round B's1X2
07.10.2017 16:00 Barrow - Leyton Orient        
  Boreham Wood - Halifax        
  Gateshead - Bromley        
  Macclesfield - Ebbsfleet        
  Maidenhead - Aldershot        
  Maidstone - Guiseley        
  Solihull - Hartlepool        
  Sutton - Fylde        
  Torquay - Dover Ath.        
  Tranmere - Chester        
  Woking - Dagenham & Red.        
07.10.2017 18:30 Wrexham - Eastleigh        
16. Round B's1X2
21.10.2017 16:00 Aldershot - Tranmere        
  Bromley - Woking        
  Chester - Boreham Wood        
  Dagenham & Red. - Wrexham        
  Dover Ath. - Maidenhead        
  Eastleigh - Gateshead        
  Ebbsfleet - Barrow        
  Fylde - Maidstone        
  Guiseley - Solihull        
  Halifax - Torquay        
  Hartlepool - Sutton        
  Leyton Orient - Macclesfield        
17. Round B's1X2
24.10.2017 20:45 Aldershot - Sutton        
  Bromley - Maidenhead        
  Chester - Barrow        
  Dagenham & Red. - Macclesfield        
  Dover Ath. - Woking        
  Eastleigh - Solihull        
  Ebbsfleet - Torquay        
  Fylde - Wrexham        
  Guiseley - Boreham Wood        
  Halifax - Maidstone        
  Hartlepool - Tranmere        
  Leyton Orient - Gateshead        
18. Round B's1X2
28.10.2017 16:00 Barrow - Aldershot        
  Boreham Wood - Bromley        
  Gateshead - Dover Ath.        
  Macclesfield - Eastleigh        
  Maidenhead - Dagenham & Red.        
  Maidstone - Chester        
  Solihull - Fylde        
  Sutton - Ebbsfleet        
  Torquay - Hartlepool        
  Tranmere - Halifax        
  Woking - Guiseley        
  Wrexham - Leyton Orient        
19. Round B's1X2
10.11.2017 20:45 Chester - Wrexham        
11.11.2017 16:00 Aldershot - Fylde        
  Barrow - Macclesfield        
  Boreham Wood - Hartlepool        
  Dover Ath. - Eastleigh        
  Ebbsfleet - Leyton Orient        
  Guiseley - Bromley        
  Halifax - Woking        
  Maidenhead - Gateshead        
  Solihull - Sutton        
  Torquay - Maidstone        
  Tranmere - Dagenham & Red.        
20. Round B's1X2
18.11.2017 16:00 Bromley - Chester        
  Dagenham & Red. - Guiseley        
  Eastleigh - Barrow        
  Fylde - Torquay        
  Gateshead - Tranmere        
  Hartlepool - Aldershot        
  Leyton Orient - Dover Ath.        
  Macclesfield - Boreham Wood        
  Maidstone - Solihull        
  Sutton - Halifax        
  Woking - Maidenhead        
  Wrexham - Ebbsfleet        
21. Round B's1X2
21.11.2017 20:45 Bromley - Aldershot        
  Dagenham & Red. - Dover Ath.        
  Eastleigh - Maidenhead        
  Fylde - Guiseley        
  Gateshead - Barrow        
  Hartlepool - Halifax        
  Leyton Orient - Chester        
  Macclesfield - Tranmere        
  Maidstone - Boreham Wood        
  Sutton - Torquay        
  Woking - Ebbsfleet        
  Wrexham - Solihull        
22. Round B's1X2
25.11.2017 16:00 Aldershot - Wrexham        
  Barrow - Bromley        
  Boreham Wood - Woking        
  Chester - Dagenham & Red.        
  Dover Ath. - Fylde        
  Ebbsfleet - Hartlepool        
  Guiseley - Sutton        
  Halifax - Eastleigh        
  Maidenhead - Macclesfield        
  Solihull - Gateshead        
  Torquay - Leyton Orient        
  Tranmere - Maidstone        
23. Round B's1X2
02.12.2017 16:00 Bromley - Dover Ath.        
  Dagenham & Red. - Boreham Wood        
  Fylde - Chester        
  Guiseley - Gateshead        
  Halifax - Barrow        
  Hartlepool - Macclesfield        
  Maidstone - Ebbsfleet        
  Solihull - Leyton Orient        
  Sutton - Eastleigh        
  Torquay - Aldershot        
  Woking - Tranmere        
  Wrexham - Maidenhead        
24. Round B's1X2
09.12.2017 16:00 Aldershot - Halifax        
  Barrow - Dagenham & Red.        
  Boreham Wood - Fylde        
  Chester - Solihull        
  Dover Ath. - Hartlepool        
  Eastleigh - Bromley        
  Ebbsfleet - Guiseley        
  Gateshead - Woking        
  Leyton Orient - Sutton        
  Macclesfield - Wrexham        
  Maidenhead - Maidstone        
  Tranmere - Torquay        
25. Round B's1X2
12.12.2017 20:45 Torquay - Gateshead        
23.12.2017 16:00 Bromley - Macclesfield        
  Dagenham & Red. - Eastleigh        
  Fylde - Ebbsfleet        
  Guiseley - Aldershot        
  Halifax - Chester        
  Hartlepool - Maidenhead        
  Maidstone - Leyton Orient        
  Solihull - Boreham Wood        
  Sutton - Tranmere        
  Woking - Barrow        
  Wrexham - Dover Ath.        
26. Round B's1X2
26.12.2017 16:00 Aldershot - Woking        
  Barrow - Wrexham        
  Boreham Wood - Sutton        
  Chester - Guiseley        
  Dover Ath. - Maidstone        
  Eastleigh - Torquay        
  Ebbsfleet - Bromley        
  Gateshead - Hartlepool        
  Leyton Orient - Dagenham & Red.        
  Macclesfield - Halifax        
  Maidenhead - Solihull        
  Tranmere - Fylde        
27. Round B's1X2
30.12.2017 16:00 Aldershot - Maidstone        
  Barrow - Solihull        
  Boreham Wood - Torquay        
  Chester - Hartlepool        
  Dover Ath. - Halifax        
  Eastleigh - Woking        
  Ebbsfleet - Dagenham & Red.        
  Gateshead - Wrexham        
  Leyton Orient - Bromley        
  Macclesfield - Sutton        
  Maidenhead - Fylde        
  Tranmere - Guiseley        
28. Round B's1X2
01.01.2018 16:00 Bromley - Ebbsfleet        
  Dagenham & Red. - Leyton Orient        
  Fylde - Tranmere        
  Guiseley - Chester        
  Halifax - Macclesfield        
  Hartlepool - Gateshead        
  Maidstone - Dover Ath.        
  Solihull - Maidenhead        
  Sutton - Boreham Wood        
  Torquay - Eastleigh        
  Woking - Aldershot        
  Wrexham - Barrow        
29. Round B's1X2
06.01.2018 16:00 Barrow - Tranmere        
  Bromley - Fylde        
  Dagenham & Red. - Hartlepool        
  Dover Ath. - Aldershot        
  Eastleigh - Guiseley        
  Ebbsfleet - Chester        
  Gateshead - Sutton        
  Leyton Orient - Boreham Wood        
  Macclesfield - Solihull        
  Maidenhead - Halifax        
  Woking - Maidstone        
  Wrexham - Torquay        
30. Round B's1X2
20.01.2018 16:00 Aldershot - Ebbsfleet        
  Boreham Wood - Dover Ath.        
  Chester - Gateshead        
  Fylde - Macclesfield        
  Guiseley - Barrow        
  Halifax - Leyton Orient        
  Hartlepool - Wrexham        
  Maidstone - Eastleigh        
  Solihull - Woking        
  Sutton - Dagenham & Red.        
  Torquay - Bromley        
  Tranmere - Maidenhead        
31. Round B's1X2
27.01.2018 16:00 Barrow - Sutton        
  Bromley - Halifax        
  Dagenham & Red. - Solihull        
  Dover Ath. - Guiseley        
  Eastleigh - Hartlepool        
  Ebbsfleet - Boreham Wood        
  Gateshead - Maidstone        
  Leyton Orient - Aldershot        
  Macclesfield - Torquay        
  Maidenhead - Chester        
  Woking - Fylde        
  Wrexham - Tranmere        
32. Round B's1X2
03.02.2018 16:00 Aldershot - Gateshead        
  Boreham Wood - Maidenhead        
  Chester - Dover Ath.        
  Fylde - Eastleigh        
  Guiseley - Wrexham        
  Halifax - Dagenham & Red.        
  Hartlepool - Leyton Orient        
  Maidstone - Macclesfield        
  Solihull - Bromley        
  Sutton - Woking        
  Torquay - Barrow        
  Tranmere - Ebbsfleet        
33. Round B's1X2
10.02.2018 16:00 Barrow - Hartlepool        
  Bromley - Maidstone        
  Dagenham & Red. - Aldershot        
  Dover Ath. - Sutton        
  Eastleigh - Boreham Wood        
  Ebbsfleet - Solihull        
  Gateshead - Fylde        
  Leyton Orient - Tranmere        
  Macclesfield - Guiseley        
  Maidenhead - Torquay        
  Woking - Chester        
  Wrexham - Halifax        
34. Round B's1X2
17.02.2018 16:00 Aldershot - Macclesfield        
  Boreham Wood - Gateshead        
  Chester - Eastleigh        
  Fylde - Leyton Orient        
  Guiseley - Maidenhead        
  Halifax - Ebbsfleet        
  Hartlepool - Woking        
  Maidstone - Barrow        
  Solihull - Dover Ath.        
  Sutton - Wrexham        
  Torquay - Dagenham & Red.        
  Tranmere - Bromley        
35. Round B's1X2
20.02.2018 20:45 Aldershot - Bromley        
  Barrow - Gateshead        
  Boreham Wood - Maidstone        
  Chester - Leyton Orient        
  Dover Ath. - Dagenham & Red.        
  Ebbsfleet - Woking        
  Guiseley - Fylde        
  Halifax - Hartlepool        
  Maidenhead - Eastleigh        
  Solihull - Wrexham        
  Torquay - Sutton        
  Tranmere - Macclesfield        
36. Round B's1X2
24.02.2018 16:00 Bromley - Barrow        
  Dagenham & Red. - Chester        
  Eastleigh - Halifax        
  Fylde - Dover Ath.        
  Gateshead - Solihull        
  Hartlepool - Ebbsfleet        
  Leyton Orient - Torquay        
  Macclesfield - Maidenhead        
  Maidstone - Tranmere        
  Sutton - Guiseley        
  Woking - Boreham Wood        
  Wrexham - Aldershot        
37. Round B's1X2
03.03.2018 16:00 Aldershot - Hartlepool        
  Barrow - Eastleigh        
  Boreham Wood - Macclesfield        
  Chester - Bromley        
  Dover Ath. - Leyton Orient        
  Ebbsfleet - Wrexham        
  Guiseley - Dagenham & Red.        
  Halifax - Sutton        
  Maidenhead - Woking        
  Solihull - Maidstone        
  Torquay - Fylde        
  Tranmere - Gateshead        
38. Round B's1X2
10.03.2018 16:00 Bromley - Guiseley        
  Dagenham & Red. - Tranmere        
  Eastleigh - Dover Ath.        
  Fylde - Aldershot        
  Gateshead - Maidenhead        
  Hartlepool - Boreham Wood        
  Leyton Orient - Ebbsfleet        
  Macclesfield - Barrow        
  Maidstone - Torquay        
  Sutton - Solihull        
  Woking - Halifax        
  Wrexham - Chester        
39. Round B's1X2
17.03.2018 16:00 Boreham Wood - Tranmere        
  Bromley - Dagenham & Red.        
  Chester - Aldershot        
  Dover Ath. - Macclesfield        
  Eastleigh - Leyton Orient        
  Fylde - Hartlepool        
  Gateshead - Ebbsfleet        
  Guiseley - Halifax        
  Maidenhead - Barrow        
  Maidstone - Sutton        
  Solihull - Torquay        
  Woking - Wrexham        
40. Round B's1X2
24.03.2018 16:00 Aldershot - Boreham Wood        
  Barrow - Dover Ath.        
  Dagenham & Red. - Fylde        
  Ebbsfleet - Maidenhead        
  Halifax - Solihull        
  Hartlepool - Bromley        
  Leyton Orient - Woking        
  Macclesfield - Gateshead        
  Sutton - Chester        
  Torquay - Guiseley        
  Tranmere - Eastleigh        
  Wrexham - Maidstone        
41. Round B's1X2
30.03.2018 16:00 Boreham Wood - Barrow        
  Bromley - Wrexham        
  Chester - Torquay        
  Dover Ath. - Tranmere        
  Eastleigh - Ebbsfleet        
  Fylde - Halifax        
  Gateshead - Dagenham & Red.        
  Guiseley - Leyton Orient        
  Maidenhead - Sutton        
  Maidstone - Hartlepool        
  Solihull - Aldershot        
  Woking - Macclesfield        
42. Round B's1X2
02.04.2018 16:00 Aldershot - Eastleigh        
  Barrow - Fylde        
  Dagenham & Red. - Maidstone        
  Ebbsfleet - Dover Ath.        
  Halifax - Gateshead        
  Hartlepool - Guiseley        
  Leyton Orient - Maidenhead        
  Macclesfield - Chester        
  Sutton - Bromley        
  Torquay - Woking        
  Tranmere - Solihull        
  Wrexham - Boreham Wood        
43. Round B's1X2
07.04.2018 16:00 Aldershot - Maidenhead        
  Bromley - Gateshead        
  Chester - Tranmere        
  Dagenham & Red. - Woking        
  Dover Ath. - Torquay        
  Eastleigh - Wrexham        
  Ebbsfleet - Macclesfield        
  Fylde - Sutton        
  Guiseley - Maidstone        
  Halifax - Boreham Wood        
  Hartlepool - Solihull        
  Leyton Orient - Barrow        
44. Round B's1X2
14.04.2018 16:00 Barrow - Ebbsfleet        
  Boreham Wood - Chester        
  Gateshead - Eastleigh        
  Macclesfield - Leyton Orient        
  Maidenhead - Dover Ath.        
  Maidstone - Fylde        
  Solihull - Guiseley        
  Sutton - Hartlepool        
  Torquay - Halifax        
  Tranmere - Aldershot        
  Woking - Bromley        
  Wrexham - Dagenham & Red.        
45. Round B's1X2
21.04.2018 16:00 Aldershot - Barrow        
  Bromley - Boreham Wood        
  Chester - Maidstone        
  Dagenham & Red. - Maidenhead        
  Dover Ath. - Gateshead        
  Eastleigh - Macclesfield        
  Ebbsfleet - Sutton        
  Fylde - Solihull        
  Guiseley - Woking        
  Halifax - Tranmere        
  Hartlepool - Torquay        
  Leyton Orient - Wrexham        
46. Round B's1X2
28.04.2018 13:30 Barrow - Chester        
  Boreham Wood - Guiseley        
  Gateshead - Leyton Orient        
  Macclesfield - Dagenham & Red.        
  Maidenhead - Bromley        
  Maidstone - Halifax        
  Solihull - Eastleigh        
  Sutton - Aldershot        
  Torquay - Ebbsfleet        
  Tranmere - Hartlepool        
  Woking - Dover Ath.        
  Wrexham - Fylde        
OddsPortal.comBetting odds service provided in cooperation with OddsPortal.com