Too many results? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Results, your favourite sport will be displayed by default.

Last soccer results

Calendar
  • Show:
AfricaAfrica: CAF African Championship U20    
16:30Chad U20 - Sierra Leone U20 2:3 (1:1, 1:2)
16:30Niger U20 - Liberia U20 3:0 (1:0, 2:0)
16:30Tunisia U20 - Libya U20 3:2 (2:1, 1:1)
AlbaniaAlbania: Super League    
13:00Flamurtari - Skenderbeu 1:0 (1:0, 0:0)
13:00Kamza - Laci 3:1 (1:1, 2:0)
13:00KF Tirana - Berat 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Pogradeci - Bylis 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Teuta - Shkumbini Peqin 2:1 (2:0, 0:1)
AlgeriaAlgeria: Division 1    
24.04.2012
16:00Batna - ES Setif 1:0 (0:0, 1:0)
16:00CR Belouizdad - ASO Chlef 2:1 (0:1, 2:0)
AndorraAndorra: Primera Divisió    
12:00Lusitanos - Sant Julia 2:1 (1:0, 1:1)
12:00UE Santa Coloma - FC Santa Coloma 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Inter Club Escaldes - FC Rangers 5:5 (3:2, 2:3)
16:00UE Engordany - Principat 0:2 (0:1, 0:1)
AngolaAngola: Girabola    
16:30Petro Atletico - Atletico do Namibe 3:0  
ArgentinaArgentina: Primera Division    
01:30Racing Club - San Martin S.J. 1:0 (0:0, 1:0)
20:00All Boys - Union de Santa Fe 2:1 (2:1, 0:0)
20:15Banfield - San Lorenzo 1:1 (0:0, 1:1)
22:15Godoy Cruz - Independiente 0:0 (0:0, 0:0)
00:15Belgrano - Boca Juniors 1:1 (1:0, 0:1)
24.04.2012
00:10Arsenal Sarandi - Newells Old Boys 1:1 (0:0, 1:1)
ArgentinaArgentina: Primera B Nacional    
16:00Gimnasia L.P. - Guillermo Brown 3:2 (2:2, 1:0)
20:30Chacarita Juniors - Ind. Rivadavia 0:2 (0:2, 0:0)
21:00Atl. Tucuman - Ferro 0:1 (0:1, 0:0)
22:00Desamparados - Almirante Brown 1:1 (0:1, 1:0)
22:00Patronato - Quilmes 2:1 (1:1, 1:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana    
02:00Almagro - Nueva Chicago 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Deportivo Moron - San Telmo 0:1 (0:1, 0:0)
20:30Defensores de Belgrano - Comunicaciones 1:1 (0:1, 1:0)
20:30General Lamadrid - Los Andes 2:0 (2:0, 0:0)
19:00Platense - Sportivo Italiano 0:0 (0:0, 0:0)
02:00Sarmiento Junin - Flandria 2:2 (1:1, 1:1)
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
19:00Argentino de Merlo - Def. de Cambaceres 0:1  
19:00Berazategui - Midland 3:0  
19:00San Miguel - Justo Jose de Urquiza 1:1  
19:00Villa Dalmine - Laferrere 1:0  
ArmeniaArmenia: Premier League    
14:00Ararat Yerevan - Ulisses Yerevan 2:1  
14:00Mika - Banants Yerevan 2:1  
AsiaAsia: AFC Cup    
24.04.2012
11:00Ayeyawady - Arema Cronus 0:3  
13:00NB Sai Gon - Kelantan 1:2  
14:00Chonburi - Yangon United 1:0  
14:00Citizen - Home Utd 1:2  
14:15Salgaocar SC - Al Oruba 3:1 (1:0, 2:1)
17:00Al Wehdat - Neftchi Fargona 3:1  
18:00VB Sports - Al Ahed 0:1 (0:1, 0:0)
19:40Al-Ettifaq - Al Kuwait 2:2  
AustraliaAustralia: A-League    
08:00Brisbane Roar - Perth Glory 2:1 (0:0, 2:1)
AustraliaAustralia: NSW Premier League    
08:00Sydney Utd - Wollongong Wolves 1:2 (0:1, 1:1)
AustraliaAustralia: Victorian Premier League    
07:00Melbourne Knights - Northcote City 1:2 (0:1, 1:1)
07:00Whittlesea Zebras - Dandenong Thunder 0:3 (0:0, 0:3)
AustraliaAustralia: Western Australia Premier League    
09:00Stirling Lions - Perth SC 2:6 (1:3, 1:3)
AustraliaAustralia: South Australian Super League    
12:00Adelaide City - Campbelltown City 4:0 (2:0, 2:0)
AustriaAustria: tipp3-Bundesliga    
16:00Rapid Vienna - Sturm Graz 1:1 (1:0, 0:1)
AustriaAustria: Regionalliga East    
15:30Admira (Am) - FAC Wien 1:2 (1:0, 0:2)
AustriaAustria: Regionalliga Central    
16:00Kapfenberg (Am) - Pasching 0:1 (0:0, 0:1)
16:15LASK Linz (Am) - Vorwarts Steyr 1:0 (0:0, 1:0)
24.04.2012
18:00Leoben - Gleinstatten 3:1 (2:1, 1:0)
19:00Allerheiligen - Florian 0:1 (0:1, 0:0)
19:00Gratkorn - Sturm Graz (Am) 4:1 (1:0, 3:1)
19:00Vocklamarkt - SAK Klagenfurt 2:2 (1:0, 1:2)
AzerbaijanAzerbaijan: Premier League    
13:00Kapaz - AZAL PFK 0:2  
13:00Qarabag - FK Baku 2:4 (1:1, 1:3)
15:00Khazar Lenkoran - Neftci Baku 1:0 (0:0, 1:0)
15:30Inter Baku - Gabala 2:1 (2:1, 0:0)
BahrainBahrain: Premier League    
16:30Al-Najma - Busaiteen 4:0 (2:0, 2:0)
17:45Manama Club - Al-Muharraq 2:1 (0:0, 2:1)
18:30Al Riffa - Al-Hala 2:2 (2:1, 0:1)
BelgiumBelgium: Jupiler League    
18:00Club Brugge KV - Anderlecht 0:1 (0:1, 0:0)
20:30Genk - St. Liege 3:2 (0:2, 3:0)
BelgiumBelgium: Belgium Third Division Group A    
15:00Charleroi Fleurus - Ronse 1:1 (0:0, 1:1)
15:00Coxyde - Virton 4:1 (1:0, 3:1)
15:00Rac. Waregem - Vervietois 2:0 (0:0, 2:0)
BelgiumBelgium: Belgium Third Division Group B    
15:00Boom - Bocholter 2:3  
15:00Bornem - Wijgmaal 2:2  
15:00Diegem - ASV Geel 0:2  
15:00La Calamine - Woluwe Zaventem 1:2 (0:2, 1:0)
15:00St. Gilloise - Grimbergen 2:2 (1:0, 1:2)
BoliviaBolivia: Liga de Futbol Prof    
01:00U. Sucre - La Paz 2:1 (0:1, 2:0)
21:30Nacional Potosi - Blooming 3:1 (3:1, 0:0)
21:30San Jose - Bolivar 3:0 (1:0, 2:0)
22:00Real Mamore - Guabira 0:0 (0:0, 0:0)
22:00The Strongest - Real Potosi 3:3 (1:1, 2:2)
00:30Oriente Petrolero - Aurora 4:1 (1:0, 3:1)
Bosnia and HerzegovinaBosnia and Herzegovina: Premier League    
16:30Prijedor - Slavija 0:1  
16:30Zrinjski - GOSK Gabela 4:2 (2:1, 2:1)
BrazilBrazil: Campeonato Carioca    
21:00Flamengo RJ - Vasco 2:3 (1:2, 1:1)
BrazilBrazil: Campeonato Paulista    
21:00Corinthians - Ponte Preta 2:3 (0:2, 2:1)
21:00Santos - Mogi Mirim 2:0 (1:0, 1:0)
23:30Guarani - Palmeiras 3:2 (0:0, 3:2)
BulgariaBulgaria: A PFG    
12:30CSKA Sofia - Cherno More 4:1 (3:1, 1:0)
14:00Vidima-Rakovski - Montana 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Beroe - Svetkavitsa 2:0 (1:0, 1:0)
16:30Ludogorets - Litex Lovech 1:1 (0:0, 1:1)
18:00Chernomorets Burgas - Botev Vratsa 3:1 (2:1, 1:0)
16:00Lok. Plovdiv - Slavia Sofia 2:1 (2:0, 0:1)
19:00Kaliakra - Levski 1:4 (1:1, 0:3)
BulgariaBulgaria: B PFG West    
16:00Malesh - Akademik Sofia 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Septemvri - Bansko 2:2 (1:0, 1:2)
CameroonCameroon: Elite One    
16:00Bafang - Young Sports 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Les Astres - Aigle Royal 1:0 (0:0, 1:0)
16:00New Star - Scorpion 5:0 (0:0, 5:0)
16:00Njalla Quan - Cotonsport 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Panthere - Union Douala 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Sable - Canon Yaounde 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Tiko Utd - Renaissance 1:0 (0:0, 1:0)
ChileChile: Primera Division    
01:30U. Catolica - La Serena 3:0 (2:0, 1:0)
21:00Cobresal - Cobreloa 0:1 (0:1, 0:0)
21:00Rangers - Colo Colo 2:2 (1:0, 1:2)
23:30U. De Chile - Antofagasta 4:0 (1:0, 3:0)
ChileChile: Primera B    
00:00Union Temuco - Everton 1:0 (0:0, 1:0)
01:00San Luis - Barnechea 2:4 (1:0, 1:4)
17:00S. Morning - San Marcos de Arica 2:2 (2:1, 0:1)
21:00Curico Unido - D. Concepcion 0:3 (0:1, 0:2)
21:00L. Schwager - Nublense 2:3 (2:0, 0:3)
21:00Magallanes - Coquimbo 2:2 (0:0, 2:2)
ChinaChina: Super League    
09:30Beijing Renhe - Dalian Yifang F.C. 2:2 (2:0, 0:2)
09:40Shanghai Shenxin - Jiangsu Suning 0:1 (0:0, 0:1)
10:00Liaoning - Beijing Guoan 0:0 (0:0, 0:0)
13:30Guangzhou Evergrande - Changchun Yatai 4:0 (1:0, 3:0)
13:30Tianjin Teda - Hangzhou Greentown 2:0 (1:0, 1:0)
ChinaChina: Jia League    
13:00Chongqing FC - Yanbian 0:0 (0:0, 0:0)
ChinaChina: Yi League    
09:00Beijing - Nei Mongol 2:0  
ColombiaColombia: Liga Postobon    
01:10Junior - Deportes Tolima 1:2 (1:1, 0:1)
03:00Quindio - Aguilas 2:1 (0:0, 2:1)
22:30Dep. Pasto - Dep. Cali 1:1 (1:0, 0:1)
22:30Ind. Medellin - Chico 0:3 (0:1, 0:2)
01:45Cucuta - Millonarios 2:1 (0:1, 2:0)
ColombiaColombia: Torneo Postobon    
02:00Leones - Tigres 2:0 (1:0, 1:0)
18:30Popayan - U. Magdalena 3:1 (3:1, 0:0)
22:00Pacifico - Uniautonoma 1:1 (1:0, 0:1)
24.04.2012
03:00America De Cali - Atlético F.C. 4:0 (3:0, 1:0)
ColombiaColombia: Copa Postobon    
24.04.2012
22:00Patriotas - Real Santander 5:0 (2:0, 3:0)
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
19:00Zeledon - Alajuelense 2:4 (0:1, 2:3)
00:00Limon - Cartagines 1:0 (0:0, 1:0)
00:00Saprissa - Herediano 1:3 (0:1, 1:2)
03:00San Carlos - Belen 0:3 (0:0, 0:3)
24.04.2012
03:00Santos DG - Orion 2:0 (2:0, 0:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
17:00Istra 1961 - RNK Split 2:0 (1:0, 1:0)
CyprusCyprus: First Division    
16:00Achnas - Ol. Nicosia 2:1  
16:00Paralimni - Aris 1:0  
18:00APOEL - AEL Limassol 1:0  
Czech RepublicCzech Republic: Gambrinus liga    
17:00Hradec Kralove - Plzen 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Slavia Prague - Slovacko 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Teplice - Jablonec 3:2 (2:1, 1:1)
19:15Mlada Boleslav - Sparta Prague 2:0 (0:0, 2:0)
18:00Sigma Olomouc - Bohemians 1905 4:0 (3:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division 2    
15:00Brno - Znojmo 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Caslav - Vlasim 2:1 (2:0, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:15Plzen B - Mlada Boleslav B 1:1  
10:30Karlovy Vary - Pisek 2:0  
17:00Ceska Lipa - Vltavin 3:1  
17:00Kraluv Dvur - FK Pardubice 1:1  
17:00Roudnice n. L. - Chrudim 1:3  
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:15Slovacko B - Sigma Olomouc B 3:1 (2:1, 1:0)
10:15Unicov - Kromeriz 2:1 (1:1, 1:0)
10:30Zlin B - HFK Olomouc 1:2 (1:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
16:00Kolovec - Tachov 4:1 (1:0, 3:1)
17:00Cesky Krumlov - Strakonice 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Horni Mecholupy - Stechovice 2:0 (2:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:15Vysehrad - Jirny 1:2 (1:0, 0:2)
14:00Vilemov - Zapy 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Zatec - Teplice B 2:0 (0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10:15Hradec Kralove B - Prevysov 2:2 (1:1, 1:1)
17:00FK Turnov - Nachod 3:1 (1:0, 2:1)
17:00Novy Bydzov - Admira Prague 3:2 (2:0, 1:2)
17:00Velim - Usti nad Orlici 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
16:00Pelhrimov - Sparta Brno 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Tasovice - Velke Mezirici 0:2 (0:1, 0:1)
16:00Zdar na Sazavou - Slavoj Polna 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
10:15Brumov - Slavicin 2:0 (0:0, 2:0)
10:15Opava B - Havirov 2:2 (1:1, 1:1)
16:00Kravare - Krnov 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Mohelnice - Liskovec 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Sumperk - Orlova 2:2 (1:1, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: First League Women    
13:00Brno W - Ostrava W 3:0  
15:00Slovacko W - Slavia Prague W 0:2  
15:00Sparta Prague W - Hradec Kralove W 10:0  
DenmarkDenmark: Superliga    
14:00Silkeborg - Lyngby 3:0 (2:0, 1:0)
16:00FC Copenhagen - Horsens 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Sonderjyske - Koge 2:1 (2:0, 0:1)
18:00Brondby - Midtjylland 0:2 (0:0, 0:2)
19:00Odense - Aarhus 1:2 (0:2, 1:0)
DenmarkDenmark: 1st Division    
13:00Skive - Fredericia 0:2 (0:0, 0:2)
13:45Randers FC - Jammerbugt 4:0 (2:0, 2:0)
13:45Roskilde - Esbjerg 1:2  
15:00Naestved - Vendsyssel FF 2:0 (0:0, 2:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division East    
13:00Avarta - B 1908 0:1 (0:1, 0:0)
13:00F. Amager - Egedal 2:1 (0:1, 2:0)
13:00Svebolle - Helsingor 1:4 (0:3, 1:1)
DenmarkDenmark: 2nd Division West    
13:00FC Fyn - Marienlyst 6:2 (3:1, 3:1)
13:00Nykobing - Viby 1:1 (1:0, 0:1)
13:00Svendborg - Skovbakken 1:0 (0:0, 1:0)
13:00Thisted FC - Aarhus Fremad 2:1 (1:0, 1:1)
DR CongoDR Congo: Super Ligue    
16:30Mazembe - St Eloi Lupopo 1:0  
16:30Motema Pembe - AS Vita Club 0:1  
24.04.2012
16:30Nkoy - Saint-Luc 2:1  
EcuadorEcuador: Serie A    
01:00Ind. del Valle - Tecnico U. 4:1 (1:0, 3:1)
19:00EL Nacional - Emelec 2:1 (0:1, 2:0)
19:00Olmedo - Manta 1:0 (1:0, 0:0)
19:30Macara - LDU Quito 0:2 (0:1, 0:1)
23:30Barcelona SC - Dep. Quito 0:0 (0:0, 0:0)
El SalvadorEl Salvador: Primera Division    
23:00Luis Angel Firpo - Aguila 0:4 (0:2, 0:2)
00:00FAS - Metapan 2:0 (2:0, 0:0)
EnglandEngland: Premier League    
13:30Manchester United - Everton 4:4 (1:1, 3:3)
17:00Liverpool - West Brom 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Wolves - Manchester City 0:2 (0:1, 0:1)
24.04.2012
20:45Aston Villa - Bolton 1:2 (0:0, 1:2)
EnglandEngland: Championship    
20:45Leicester - West Ham 1:2 (1:1, 0:1)
EnglandEngland: Blue Square Bet Premier    
24.04.2012
20:45Gateshead - Luton 0:0 (0:0, 0:0)
20:45Newport - Wrexham 0:1  
EnglandEngland: Blue Square Bet South    
24.04.2012
20:45Hampton - Basingstoke 0:2 (0:1, 0:1)
EnglandEngland: Southern Premier League    
20:45Hemel - Oxford City 2:0 (1:0, 1:0)
EnglandEngland: Ryman League    
24.04.2012
20:45Cray - Lowestoft 0:2  
20:45Margate - Wealdstone 0:2  
EnglandEngland: Premier League U18    
13:00Nottingham U18 - Blackburn U18 2:5  
24.04.2012
13:00Crewe U18 - Manchester City U18 2:1  
13:00Everton U18 - Middlesbrough U18 1:2  
13:00Newcastle Utd U18 - Barnsley U18 1:0  
EstoniaEstonia: Esiliiga    
13:00Flora II - Parnu 2:1 (1:0, 1:1)
13:00Puuma - Kohtla-Jarve 3:0 (1:0, 2:0)
13:00Rakvere - Tammeka Tartu II 2:0 (0:0, 2:0)
13:00Tartu SK 10 - Kivioli Irbis 5:2 (0:1, 5:1)
16:00Infonet - Levadia Tallinn II 4:1 (2:0, 2:1)
EstoniaEstonia: Estonian Cup    
24.04.2012
17:00Narva - Tammeka 2:1 (1:1, 1:0)
17:45Flora - Viljandi 3:0 (0:0, 3:0)
EuropeEurope: Champions League    
24.04.2012
20:45Barcelona - Chelsea 2:2 (2:1, 0:1)
EuropeEurope: Setanta Sports Cup    
20:45Derry City - Shamrock Rovers 0:2 (0:0, 0:2)
21:00Sligo Rovers - Crusaders 2:1 ET (1:0, 1:0, 0:1)
EuropeEurope: Champions League Women    
14:00Potsdam W - Lyon W 0:0  
FinlandFinland: Veikkausliiga    
17:30Haka - Mariehamn 0:2  
17:30Honka - JJK Jyvaskyla 0:2  
17:30Inter Turku - MyPa 2:0  
17:30KuPS - TPS 1:1  
17:30VPS - Lahti 2:1  
17:30HJK - Jaro 4:1  
FinlandFinland: Kakkonen East    
17:30LPS - KTP 1:1 (1:0, 0:1)
FinlandFinland: Suomen Cup    
15:00Ekenas - JIPPO 0:2  
FranceFrance: Ligue 1    
17:00AC Ajaccio - Nancy 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Paris SG - Sochaux 6:1 (3:1, 3:0)
21:15Lyon - Lorient 3:2 (1:2, 2:0)
FranceFrance: Ligue 2    
20:30Bastia - Chateauroux 2:1 (2:1, 0:0)
FranceFrance: National    
15:00Paris FC - Orleans 1:0  
24.04.2012
20:00Besancon - Martigues 2:2  
FranceFrance: CFA - Group A    
15:00Auxerre II - Poissy 3:3 (2:1, 1:2)
15:00JA Drancy - Senart-Moissy 1:0  
15:00Lille II - Paris SG II 1:0  
FranceFrance: CFA - Group B    
15:00Lyon II - Amneville 3:0  
15:00Monts - ASM Belfort 1:1  
FranceFrance: CFA - Group C    
15:00Monaco II - Pau 0:2  
15:00St Etienne II - Cannes 3:1  
FranceFrance: CFA - Group D    
15:00Lorient II - Pacy Eure 3:1 (0:1, 3:0)
FranceFrance: Division 1 Women    
15:00Soyaux W - Montpellier W 0:6  
15:00Yzeure Allier W - Rodez W 0:1  
FYR of MacedoniaFYR of Macedonia: First League    
16:00Bregalnica Stip - Ohrid 2:0  
16:00Met. Skopje - Oktomvri 3:0  
16:00Napredok - Teteks 2:1  
16:00Shkendija - Rabotnicki 1:0  
GeorgiaGeorgia: Umaglesi Liga    
14:00Dinamo Batumi - Gagra 1:0 (1:0, 0:0)
14:00Merani Martvili - Torpedo Kutaisi 3:0  
14:00Zugdidi - Rustavi 0:1  
15:00Dila Gori - Dinamo Tbilisi 0:0  
17:00Zestafoni - Poti 2:1  
GermanyGermany: Bundesliga    
15:30FC Augsburg - Schalke 1:1 (1:1, 0:0)
17:30Hannover - SC Freiburg 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
13:30Dusseldorf - Union Berlin 2:1 (2:1, 0:0)
13:30Karlsruher - Paderborn 2:0 (1:0, 1:0)
13:30St. Pauli - Hansa Rostock 3:0 (1:0, 2:0)
20:15Alemannia Aachen - Eintracht Frankfurt 0:3 (0:1, 0:2)
GermanyGermany: Regionalliga North    
13:30Berliner AK 07 - Meuselwitz 0:1 (0:1, 0:0)
13:30Halberstadt - St. Pauli II 4:1 (0:1, 4:0)
13:30Hallescher - Plauen 4:0 (3:0, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
14:00B. Monchengladbach II - Schalke II 6:1  
14:00Verl - Dortmund II 0:3  
GermanyGermany: Regionalliga South    
14:00FSV Frankfurt II - Alzenau 2:2  
14:00Hoffenheim II - Karlsruher II 2:3  
17:00Munich 1860 II - Mannheim 0:2  
GermanyGermany: Oberliga NOFV-Nord    
14:00Altludersdorf - Torgelower Greif 1:3 (1:1, 0:2)
14:00Furstenwalde - Neustrelitz 3:2 (1:1, 2:1)
14:00Neubrandenburg - LFC Berlin 3:0 (1:0, 2:0)
14:00Viktoria Berlin - Malchower 3:0 (2:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga NOFV- Süd    
13:30Bautzen - Erfurt II 0:2  
13:30Chemnitzer FC II - Piesteritz 8:1  
13:30Dresden II - Gotha 7:0  
13:30Fortuna Chemnitz - Borea Dresden 0:0 CAN.  
15:00Jena II - Luckenwalde 2:1  
GermanyGermany: Oberliga Schleswig-Holstein    
15:00Breitenfelde - Lubeck II 3:3  
15:00Henstedt-Ulzburg - Eichede 3:1  
15:00Holstein Kiel II - Husumer 7:1  
15:00SV Schackendorf - Heikendorfer 0:1  
15:00VfR Neumunster - TSV Kropp 3:1  
GermanyGermany: Oberliga Hamburg    
10:45Paloma - Rugenbergen 2:1  
13:00Norderstedt - Bergedorf 5:2  
15:00Germania Schnelsen - Halstenbek-Rellingen 0:0  
15:00Niendorfer TSV - Vier-und Marschlande 0:1  
15:00Pinneberg - Billstedt 3:1  
24.04.2012
18:30Condor Hamburg - Altona 3:2  
18:30Pinneberg - Meiendorfer SV 2:2  
18:30Sasel - Paloma 1:4  
18:30TSV Buchholz 08 - Rugenbergen 2:0  
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
14:00Brinkumer - Schwachhausen 5:1  
15:00Habenhauser - Aumund-Vegesack 1:7  
15:00Turkspor Bremen - Oberneuland 1:7  
16:00Werder Bremen III - Wulsdorf 12:3  
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
15:00Emden - BSV Rehden CAN.  
15:00Heeslingen - Gottingen 05 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Hildesheim - Ottersberg 3:2 (1:0, 2:2)
15:00Holthausen-Biene - Buckeburg 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Langenhagen - Eintracht Nordhorn CAN.  
15:00Luneburger Hansa - VfL Osnabruck II 2:0 (1:0, 1:0)
15:00Oldenburg - Rotenburger 5:1 (2:0, 3:1)
15:00Osterholz-Scharmbeck - Braunschweig II 1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: Oberliga NRW    
15:00Arminia Bielefeld II - Ahlen 6:0  
15:00Dornberg - VfB Huls 0:1  
15:00Duisburg II - Alemannia Aachen II 1:2  
15:00Homberg - Schermbeck 1:2  
15:00Speldorf - Bergisch Gladbach 0:6  
15:00SW Essen - SSVg Velbert 1:0  
15:00Viktoria Koln - Westfalia Herne 8:0  
GermanyGermany: Oberliga Sudwest    
15:00Gonsenheim - Mechtersheim 0:2  
16:30Saarbrucken II - Eintracht Trier II 4:0  
GermanyGermany: Oberliga Bayern    
24.04.2012
18:15Unterhaching II - Heimstetten 4:0  
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
11:00Bremen U19 - Hansa Rostock U19 2:1 (2:0, 0:1)
11:00Hamburger SV U19 - Zehlendorf U19 3:0 (0:0, 3:0)
11:00Oldenburg U19 - Hallescher U19 0:4 (0:0, 0:4)
12:00Cottbus U19 - Hertha U19 1:2 (0:0, 1:2)
12:00Erfurt U19 - Hannover U19 1:3 (1:0, 0:3)
13:00Union Berlin U19 - Wolfsburg U19 0:1 (0:0, 0:1)
15:00St. Pauli U19 - Osnabruck U19 0:0 (0:0, 0:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
11:00Nurnberg U19 - Mainz U19 3:0 (2:0, 1:0)
11:00Unterhaching U19 - Munich 1860 U19 2:1 (1:0, 1:1)
13:00Saarbrucken U19 - Karlsruher U19 1:3 (1:2, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
11:00Ahlen U19 - Preussen Munster U19 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Alemannia Aachen U19 - Wuppertaler U19 6:1 (4:0, 2:1)
11:00Dortmund U19 - B. Monchengladbach U19 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Dusseldorf U19 - Bochum U19 0:3 (0:1, 0:2)
11:00Oberhausen U19 - Leverkusen U19 0:7 (0:4, 0:3)
11:00Schalke U19 - Koln U19 3:2 (0:1, 3:1)
GermanyGermany: Bundesliga Women    
11:00Freiburg W - Bayer Leverkusen W 0:1 (0:1, 0:0)
11:00Jena W - Duisburg W 0:3 (0:2, 0:1)
14:00SGS Essen W - Leipzig W 4:0 (1:0, 3:0)
14:00Wolfsburg W - Hamburger SV W 5:2 (3:0, 2:2)
GhanaGhana: Premier League    
17:00Ashanti - Medeama 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Bechem United - Liberty 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Berekum Arsenal - Wa All Stars 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Heart of Lions - Aduana Stars 0:3 (0:2, 0:1)
17:00Hearts of Oak - Ebusua 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Tema Youth - Berekum Chelsea 3:1 (1:1, 2:0)
17:00Wassaman United - New Edubiase 2:1 (2:0, 0:1)
GreeceGreece: Super League    
18:00Aris - Kerkyra 1:1 (1:1, 0:0)
18:00Asteras Tripolis - Panionios 2:0 (1:0, 1:0)
18:00Atromitos - Olympiakos Piraeus 0:2 (0:0, 0:2)
18:00Dramas - AEK Athens FC 1:1 (0:0, 1:1)
18:00Levadiakos - PAOK 4:3 (1:1, 3:2)
18:00OFI Crete - Giannina 0:2 (0:0, 0:2)
18:00Panathinaikos - Panetolikos 4:0 (1:0, 3:0)
18:00Skoda Xanthi - Ergotelis 4:2 (0:0, 4:2)
GreeceGreece: Football League    
16:00A. Asteras - Panachaiki 1:2  
16:00AEL Larissa - Giannitsa 4:1  
16:00E. Asteras - Epanomi 0:3 AWA.  
16:00Pierikos - Diagoras 3:0 AWA.  
16:00Platanias FC - Vyzas FC 3:0  
16:00Thrasivoulos - Fokikos FC 4:3  
GreeceGreece: Football League 2 - Group 1    
14:30Zakynthos - AO Proodeftiki 1:0 (0:0, 1:0)
16:00AO Paniliakos - Smyrnis 3:1 (1:1, 2:0)
16:00Glyfada - Rouvas 1:3 (0:0, 1:3)
16:00Kalamata - AO Ilisiakos 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Magoulas - Rouf FC 1:1 (0:0, 1:1)
GreeceGreece: Football League 2 - Group 2    
16:00Kalamaria - Kranoula 4:0 (2:0, 2:0)
16:00Niki Volos - Tilikratis L. 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Odysseas - Tsaritsani 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Serres - Vataniakos 3:1 (2:1, 1:0)
16:00Tyrnavos - Megas Alexandros 0:0 (0:0, 0:0)
16:00AEP Iraklis - Aetos 6:0 (3:0, 3:0)
GuatemalaGuatemala: Liga Nacional    
19:00Mictlan - Petapa 1:0 (1:0, 0:0)
20:00Xelaju - Zacapa 0:0 (0:0, 0:0)
23:00Malacateco - Municipal 1:0 (0:0, 1:0)
00:00Comunicaciones - Suchitepequez 4:3 (3:1, 1:2)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
23:00Deportes Savio - Motagua 1:4 (0:3, 1:1)
23:00Marathon - Atletico Choloma 1:1 (1:0, 0:1)
23:00Olimpia - Necaxa 4:0 (1:0, 3:0)
23:00Platense - Vida 1:1 (1:1, 0:0)
23:00Victoria - Real Espana 2:1 (2:0, 0:1)
Hong KongHong Kong: Division 1    
08:30Tuen Mun - Hong Kong Sapling 3:0 (2:0, 1:0)
11:30South China - Pegasus 4:0 (3:0, 1:0)
HungaryHungary: OTP Bank Liga    
16:45Gyor - DVTK 2:0 (0:0, 2:0)
18:30Debrecen - Kaposvar 3:0 (3:0, 0:0)
HungaryHungary: NB II - East    
15:00DVSC-DEAC - Ujpest II 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Mezokovesd-Zsory - Szolnoki MAV 2:0 (1:0, 1:0)
HungaryHungary: NB II - West    
17:00BKV Elore - Szigetszentmiklos 2:0 (0:0, 2:0)
17:00Videoton II - Gyor II 2:0 (1:0, 1:0)
IcelandIceland: League Cup    
21:00Fram - Stjarnan 2:1 ET  
21:00KR Reykjavik - Breidablik 2:0  
IndonesiaIndonesia: Super Liga    
10:30Gresik - Persija Jakarta 2:0 (0:0, 2:0)
13:30Mitra Kukar - Sriwijaya 0:1 (0:0, 0:1)
10:30PSMS Medan - Persidafon 1:0 (1:0, 0:0)
11:15PSAP Sigli - Deltras Sidoarjo 0:1 (0:1, 0:0)
24.04.2012
10:30Persela Lamongan - Pelita Bandung 2:2 (1:1, 1:1)
12:00Persiwa Wamena - Persipura Jayapura 0:1 (0:1, 0:0)
IndonesiaIndonesia: Premier League    
10:30Persema Malang - Persebaya 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Jakarta Chibi - Persibo Bojonegoro 2:3 (0:2, 2:1)
IranIran: Pro League    
14:30Foolad - Sepahan 1:2 (0:1, 1:1)
14:30Rah Ahan - Tractor 0:1 (0:0, 0:1)
14:30Shahin Bushehr - Esteghlal TEH 1:1 (1:0, 0:1)
14:30Zob Ahan - Damash 0:0 (0:0, 0:0)
ItalyItaly: Serie A    
12:30Fiorentina - Inter 0:0 (0:0, 0:0)
15:00AC Milan - Bologna 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Cesena - Palermo 2:2 (2:2, 0:0)
15:00Genoa - Siena 1:4 (0:3, 1:1)
15:00Lazio - Lecce 1:1 (0:0, 1:1)
20:45Juventus - AS Roma 4:0 (3:0, 1:0)
24.04.2012
18:30Atalanta - Chievo 1:0 (0:0, 1:0)
18:30Cagliari - Catania 3:0 (1:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie B    
20:45Varese - Grosseto 1:3 (1:0, 0:3)
24.04.2012
18:00Livorno - Cittadella 1:2 (0:1, 1:1)
ItalyItaly: Lega Pro C1/A    
15:00Avellino - Pavia 1:1  
15:00Benevento - Spal 2:0  
15:00Como - Monza 0:1  
15:00Foggia - Lumezzane 1:0  
15:00Foligno - Taranto 1:2  
15:00Pisa - Carpi 2:1  
15:00Pro Vercelli - Ternana 0:0  
15:00Reggiana - Viareggio 1:1  
15:00Tritium - Sorrento 0:0  
ItalyItaly: Lega Pro C1/B    
15:00Andria - Siracusa 1:0  
15:00Carrarese - FeralpiSalo 0:0  
15:00Cremonese - Barletta 2:2  
15:00Frosinone - Portogruaro 2:1  
15:00Lanciano - Pergocrema 0:0  
15:00Piacenza - Latina 1:1  
15:00Prato - Bassano 0:2  
15:00Spezia - Sudtirol 2:1  
15:00Trapani - Triestina 3:2  
ItalyItaly: Lega Pro C2/A    
15:00Borgo a Buggiano - Savona 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Cuneo - Treviso 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Entella - Renate 3:0 (2:0, 1:0)
15:00Giacomense - Bellaria Igea 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Lecco - Mantova 3:2 (1:2, 2:0)
15:00Montichiari - Rimini 3:3 (0:1, 3:2)
15:00Pro Patria - Casale 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Sambonifacese - Alessandria 3:3  
15:00Santarcangelo - San Marino 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Valenzana - Poggibonsi 0:1 (0:1, 0:0)
ItalyItaly: Lega Pro C2/B    
15:00Aprilia - Neapolis Frattese 2:0  
15:00Aversa - Gavorrano 0:1  
15:00Campobasso - Isola Liri 2:1  
15:00Catanzaro - Vigor Lamezia 1:0  
15:00Ebolitana - Celano 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Fano - Arzanese 2:1 (1:0, 1:1)
15:00Melfi - Paganese 1:1  
15:00Milazzo - Fondi 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Perugia - L Aquila 2:1  
15:00Vibonese - Calcio Chieti 1:1 (1:0, 0:1)
JapanJapan: J-League    
12:00G-Osaka - Shimizu 3:1 (2:0, 1:1)
JapanJapan: J-League Division 2    
06:00Ehime - Kumamoto 0:0 (0:0, 0:0)
06:00Giravanz Kitakyushu - Montedio Yamagata 0:1 (0:1, 0:0)
06:00Kofu - Machida 1:1 (1:1, 0:0)
06:00Mito - Kusatsu 1:0 (1:0, 0:0)
06:00Tochigi - Gifu 1:1 (0:1, 1:0)
07:00Yokohama - Kyoto 2:1 (1:0, 1:1)
07:30Verdy - Shonan 1:2 (0:0, 1:2)
09:00Okayama - Gainare Tottori 2:0 (1:0, 1:0)
09:00Toyama - Oita 2:3 (1:1, 1:2)
09:00Yamaga - Chiba 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Tokushima - Avispa Fukuoka 0:4 (0:1, 0:3)
JapanJapan: Football Championships Women    
04:00Beleza W - Sayama W 3:0  
05:00Albirex Niigata W - FC Takatsuki Speranza W 1:0  
06:00Fukuoka W - Inac Kobe Leonesa W 0:7  
06:00Kunoichi W - Yunogo W 0:5  
KazakhstanKazakhstan: Premier League    
11:00FC Astana - Okzhetpes 1:4  
11:00Kaisar Kyzylorda - I. Pavlodar 2:0  
13:00Sunkar - Tobol 0:0  
13:00Taraz - Ordabasy 2:1  
13:00Zhetysu Taldykorgan - FK Akzhayik 1:2  
14:00Atyrau - Shakhtar Karagandy 0:2  
15:00Aktobe - K. Almaty 1:1  
KenyaKenya: Premier League    
14:00Nairobi City - Chemelil 0:0  
14:00Sofapaka - Thika Utd. 0:1  
LatviaLatvia: Virslīga    
13:00Gulbene - Skonto 0:1 (0:1, 0:0)
14:00Jelgava - Jurmala 0:2 (0:0, 0:2)
15:00FC Daugava - FK Liepaja 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Metta/LU - Ventspils 1:6 (0:4, 1:2)
LebanonLebanon: Premier League    
24.04.2012
14:30Tripoli - Saida 5:2 (2:1, 3:1)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
15:00Dainava Alytus - Siauliai 1:0  
17:00Banga - Tauras Taurage 1:0  
LithuaniaLithuania: Division 2    
13:00Nevezis Kedainiai - Granitas Vilnius 2:3 (1:1, 1:2)
13:00Trakai - Palanga 0:1 (0:1, 0:0)
LuxembourgLuxembourg: National Division    
16:00Dudelange - Hesperange 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Petange - Grevenmacher 0:2 (0:1, 0:1)
18:30Niedercorn - Racing Luxembourg 1:2 (0:1, 1:1)
19:00Jeunesse Esch - Differdange 1:2 (1:0, 0:2)
MaltaMalta: Premier League    
15:00Tarxien - Qormi 1:2  
17:00Birkirkara - Valletta 0:2  
MaltaMalta: Division 1    
15:00Dingli Swallows - Pieta Hotspurs 0:1  
17:15Lija Athletic - Melita FC 1:1  
MexicoMexico: Primera Division    
00:00Atl. San Luis - Club Tijuana 0:1 (0:0, 0:1)
00:00Cruz Azul - Estudiantes Tecos 5:2 (2:0, 3:2)
00:00Queretaro - Toluca 2:2 (2:0, 0:2)
02:00Guadalajara Chivas - Atlas 0:1 (0:0, 0:1)
02:00Santos Laguna - U.A.N.L.- Tigres 3:0 (2:0, 1:0)
04:00Monterrey - Pachuca 1:1 (0:1, 1:0)
19:00U.N.A.M.- Pumas - Chiapas 0:3 (0:0, 0:3)
23:00Puebla - Club America 2:3 (1:1, 1:2)
MexicoMexico: Liga de Ascenso    
00:00Necaxa - Leones Negros 0:0 (0:0, 0:0)
02:00Venados - Correcaminos 1:1 (0:0, 1:1)
19:00Toros Neza - Lobos BUAP 0:0 (0:0, 0:0)
MontenegroMontenegro: Division 2    
16:00Celik Niksic - Ibar 4:0  
16:00Jedinstvo - Igalo 2:0  
16:00KOM - Jezero 1:2  
16:00Mornar Bar - OFK Bar 4:1  
16:00Petnjica - Iskra 0:3  
16:00Zabjelo - Cijevna 1:1  
MoroccoMorocco: Botola    
16:30Maghreb Fez - KAC Kenitra 3:0 (1:0, 2:0)
18:00Hoceima - Wydad 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Meknes - Wydad Fes 1:0 (0:0, 1:0)
18:10Ittihad Khemisset - FUS Rabat 0:0 (0:0, 0:0)
21:00Raja Casablanca - Moghreb Tetouan 0:2 (0:0, 0:2)
MoroccoMorocco: Botola 2    
17:00IR Tanger - Kasba Tadla 1:2  
17:00Mouloudia Oujda - Berkane 1:1 (1:1, 0:0)
17:00Raja Beni Mellal - Chabab Houara 0:0 (0:0, 0:0)
17:00TAS Casablanca - Stade Marocain 1:0  
17:00Union Ait Melloul - Rachad Bernoussi 1:1 (0:1, 1:0)
17:00Union de Mohammedia - Kawkab Marrakech 1:1  
NetherlandsNetherlands: Eredivisie    
12:30Den Haag - Feyenoord 1:2 (0:0, 1:2)
14:30AZ Alkmaar - Venlo 2:1 (0:0, 2:1)
14:30PSV - Nijmegen 2:1 (0:1, 2:0)
16:30Ajax - Groningen 2:0 (1:0, 1:0)
New ZealandNew Zealand: Football Championship    
04:00Auckland City - Team Wellington 1:3 (0:1, 1:2)
04:00Canterbury - Waitakere United 2:5 (2:1, 0:4)
NigeriaNigeria: Premier League    
16:00Akwa - Enugu Rangers 1:1  
16:00Jigawa Golden Stars - Kwara 1:0  
16:00Lobi - Bukola Saraki 2:0  
16:00Ocean Boys - Rivers United FC 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Warri - Heartland 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Wikki - Sunshine Stars 1:0  
Northern IrelandNorthern Ireland: IFA Premiership    
20:45Linfield - Coleraine 0:0 (0:0, 0:0)
Northern IrelandNorthern Ireland: IFA Championship 1    
24.04.2012
20:00Tobermore - Dergview 1:1  
20:45Newry City - Loughgall 2:0 (1:0, 1:0)
NorwayNorway: Tippeligaen    
18:00Honefoss - Aalesund 3:1 (1:1, 2:0)
18:00Odd - Fredrikstad 1:1 (0:1, 1:0)
18:00Sandnes - Stabaek 2:1 (0:0, 2:1)
18:00Stromsgodset - Viking 1:0  
20:00Rosenborg - Tromso 3:0 (0:0, 3:0)
19:00Molde - Lillestrom 3:2 (1:1, 2:1)
NorwayNorway: Adeccoligaen    
18:00Alta - Baerum Sportsklubb 3:3  
18:00Bryne - Ranheim 0:1  
18:00Ham-Kam - Strommen 2:3  
18:00Hodd - Bodo/Glimt 2:1  
18:00Sarpsborg 08 - Kongsvinger 1:2  
18:00Tromsdalen - Notodden 1:0  
18:00Ull/Kisa - Mjondalen 5:0  
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
18:00Grorud - Stromsgodset 2 5:0 (2:0, 3:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
16:00Kristiansund - Fyllingsdalen 4:1 (2:0, 2:1)
16:30Aalesund 2 - K. Oslo 2:1 (1:0, 1:1)
18:00Skeid - Rosenborg 2 1:1 (1:1, 0:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 3    
14:00Brann 2 - Pors Grenland 2:1 (1:0, 1:1)
14:30Vindbjart - Asane 1:2 (0:2, 1:0)
15:00V. Haugesund - Randaberg 2:0 (0:0, 2:0)
18:00Odds 2 - Algard 0:1 (0:0, 0:1)
NorwayNorway: Division 2 - Group 4    
14:00Senja - Follo 1:0 (0:0, 1:0)
16:00Halden - Asker 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Stabaek 2 - Lorenskog 2:1 (2:0, 0:1)
19:00Tromso 2 - Finnsnes 3:1 (1:1, 2:0)
ParaguayParaguay: Primera Division    
00:00Olimpia Asuncion - Cerro Porteno PF 3:3 (1:1, 2:2)
21:30Sol de America - Independiente 1:2 (0:1, 1:1)
21:45Sp. Luqueno - Libertad Asuncion 0:4 (0:0, 0:4)
23:00Guarani - Rubio Nu 1:0 (0:0, 1:0)
00:00Cerro Porteno - Sp. Carapegua 1:0 (1:0, 0:0)
23:00Tacuary - Nacional Asuncion 0:3 (0:2, 0:1)
PeruPeru: Primera Division    
00:45Sport Boys - Garcilaso 0:0 (0:0, 0:0)
03:00U. de Deportes - Leon de Huanuco 2:1 (1:0, 1:1)
18:30Sporting Cristal - FBC Melgar 3:1 (3:0, 0:1)
22:00Cienciano - Sport Huancayo 2:2 (1:1, 1:1)
23:00Jose Galvez - Union Comercio 2:1 (0:1, 2:0)
24.04.2012
03:00Juan Aurich - Cesar Vallejo 2:1 (0:0, 2:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
14:30Zaglebie - GKS Belchatow 1:1 (0:0, 1:1)
17:00Lechia Gdansk - Slask Wroclaw 1:1 (0:0, 1:1)
18:30LKS Lodz - Korona Kielce 0:2 (0:2, 0:0)
PolandPoland: Division 1    
11:30Termalica B-B. - KS Polkowice 2:0  
12:30Warta Poznan - Radzionkow 1:0  
18:00Piast Gliwice - Ol. Grudziadz 1:0  
18:00Polonia Bytom - Zabki 1:1  
PolandPoland: Division 2 East    
11:15Pelikan - Olsztyn 0:2 (0:0, 0:2)
15:00Jeziorak - Wisla Pulawy 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Brzesko - Suwalki 0:0 (0:0, 0:0)
16:00S. Wola - Pruszkow 0:2 (0:1, 0:1)
PolandPoland: Division 2 West    
15:00Jarocin - Zaglebie Sosnowiec 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Chojniczanka - Czarni Zagan 5:0 (3:0, 2:0)
17:00Tychy - Turek 2:2 (0:2, 2:0)
PolandPoland: Polish Cup    
24.04.2012
18:00Legia - Ruch 3:0 (2:0, 1:0)
PolandPoland: Młoda Ekstraklasa U21    
12:00Wisla U21 - Podbeskidzie U21 2:1 (2:0, 0:1)
13:00Lech U21 - Legia U21 1:2 (0:1, 1:1)
12:00Belchatow U21 - Zaglebie U21 1:0 (1:0, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
17:00Feirense - Setubal 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Gil Vicente - Rio Ave 0:0 (0:0, 0:0)
20:15Nacional - Sporting 2:3 (1:2, 1:1)
21:15Academica - Olhanense 0:1 (0:0, 0:1)
PortugalPortugal: Liga de Honra    
12:15Moreirense - Estoril 2:1  
17:00Arouca - Trofense 2:0  
17:00Covilha - Penafiel 1:0  
17:00Leixoes - Oliveirense 1:1  
17:00Portimonense - Freamunde 2:0  
17:30Naval - U. Madeira 2:1  
18:00Santa Clara - Belenenses 1:1  
PortugalPortugal: Second Division - Zona Centro    
17:00Aliados Lordelo - Operario 0:2  
17:00Anadia - Amarante 1:2  
17:00Coimbroes - Paredes 1:0  
17:00Gondomar - SC Espinho 1:0  
17:00Padroense - Cinfaes 0:2  
17:00Sao Joao Ver - Boavista 2:1  
17:00SC Angrense - Oliv. Bairro 2:3  
17:00Tondela - FC Madalena 1:1  
PortugalPortugal: Second Division - Zona Sul    
17:00Atletico SC - Moura AC 3:3  
17:00Caldas - Oriental 0:0  
17:00Estrela Vendas Novas - Dezembro 0:1  
17:00Fatima - Carregado 2:1  
17:00Juv. Evora - Torreense 3:1  
17:00Louletano - Monsanto 1:0  
17:00Mafra - GD Tourizense 2:1  
17:00Pinhalnovense - Sertanense 1:1  
PortugalPortugal: Second Division - Zona Norte    
17:00AD Fafe - Camacha 1:1  
17:00AD Oliveirense - AD Limianos 1:1  
17:00GD Ribeirao - Varzim 0:1  
17:00Macedo de Cavaleiros - SC Mirandela 0:0  
17:00Maritimo B - Merelinense 5:1  
17:00Ribeira Brava - AD Lousada 1:2  
17:00Tirsense - Chaves 1:1  
17:00Vizela - Famalicao 1:1  
RomaniaRomania: Liga 1    
16:00Vointa Sibiu - Petrolul 1:1 (1:1, 0:0)
18:00CFR Cluj - Concordia 2:4 (1:4, 1:0)
20:30Din. Bucuresti - Ceahlaul 3:2 (0:0, 3:2)
18:00FC Brasov - U. Cluj 1:1 (1:0, 0:1)
18:00Gaz Metan Medias - Pandurii 3:2 (2:1, 1:1)
20:30Targu Mures - Sp. Studentesc 2:1 (1:0, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 2/Serie A    
10:00Braila - Dunarea Galati 4:1 (2:1, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 2/Serie B    
11:00FC Bihor - Chindia Targoviste 2:2 (1:1, 1:1)
24.04.2012
16:00FCMU Baia Mare - Timisoara 0:5 (0:2, 0:3)
RussiaRussia: Premier League    
12:00Terek Grozni - Krasnodar 0:1 (0:1, 0:0)
14:30Spartak Moscow - FK Anzi Makhackala 0:3 (0:1, 0:2)
15:15FK Krylya Sovetov Samara - FK Rostov 2:1 (1:1, 1:0)
17:30Lokomotiv Moscow - Rubin Kazan 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: Division 2 - Center    
16:00Gubkin - Energomash Belgorod 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Kursk - Penza 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Liski - Podolye 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Metallurg-Oskol - Lipetsk 1:2 (1:1, 0:1)
16:30Ryazan - Oryol 4:1 (2:0, 2:1)
17:00Saratov - Kaluga 2:1 (1:1, 1:0)
17:00Vityaz - Spartak Tambov 4:1 (2:0, 2:1)
RussiaRussia: Division 2 - West    
14:00Cherepovets - Dynamo SPB 1:3 (1:3, 0:0)
14:00Murmansk - D. Kostroma 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Vol.-Ratmir - Smolensk 0:2 (0:2, 0:0)
15:00Petrozavodsk - Vologda 3:3 (1:1, 2:2)
15:00Tekstilshtik - Saturn Ramenskoye 2 1:0 (0:0, 1:0)
15:00Tver - Lokomotiv Moscow 2 1:0 (0:0, 1:0)
16:00S. Kostroma - Pskov 747 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Istra - Znamya Truda 0:0 (0:0, 0:0)
RussiaRussia: Division 2 - Ural-Povolzhye    
24.04.2012
13:00Nosta - Rubin Kazan 2 2:0 (0:0, 2:0)
15:00Akademiya Tolyatti - Uchaly 1:1 (1:1, 0:0)
15:00Tyumen - Zenit-Izhevsk 6:3 (3:1, 3:2)
15:30Neftekhimik - Kirov 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Oktan - Ufa 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Ulyanovsk - Khimik 0:1 (0:1, 0:0)
17:00Syzran - Chelyabinsk 1:1 (0:1, 1:0)
San MarinoSan Marino: Coppa Titano    
15:00Folgore - Pennarossa 1:2 ET  
15:00La Fiorita - Juvenes/Dogana 4:0  
15:00Libertas - Cosmos 3:0  
15:00Tre Penne - Murata 2:3 PEN. (2:1, 0:1, 6:7)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Division 1    
18:45Al Ohud - Al Khaleej 2:3  
ScotlandScotland: Premier League    
15:00Motherwell - Celtic 0:3 (0:0, 0:3)
16:00Hibernian - Kilmarnock 0:1 (0:1, 0:0)
SerbiaSerbia: Super Liga    
16:00Metalac - Hajduk Kula 1:3 (1:3, 0:0)
SingaporeSingapore: S.League    
13:45Gombak - Geylang 2:0 (1:0, 1:0)
13:45Warriors - Hougang 1:0 (0:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: 2. liga    
10:30Ruzomberok B - L. Mikulas 2:1 (1:1, 1:0)
24.04.2012
16:00Podbrezova - SK Senec 1:0 (1:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
10:30Sala - Trnava B 4:1 (0:0, 4:1)
16:00D. Luzna - Nove Mesto 2:1 (2:1, 0:0)
16:00Nemsova - Pezinok 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Nitra B - Vrbove 1:2 (1:1, 0:1)
16:00Samorin - Slovan Bratislava B 2:0 (1:0, 1:0)
16:00Sered - Vrable 0:0 (0:0, 0:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
16:00Kremnicka - Bardejov 1:2 (1:0, 0:2)
16:00Lipany - Kosice B 3:0 (2:0, 1:0)
16:00Lubovna - Moldava B 0:3 (0:1, 0:2)
16:00Namestovo - Lok. Kosice 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Poprad - Presov B 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Ruzina - B. Bystrica B 3:1 (0:1, 3:0)
16:00Zdana - Trebisov 3:1 (2:0, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Slovak Cup    
24.04.2012
17:30B. Bystrica - Zilina 0:0 (0:0, 0:0)
17:30Senica - Z. Moravce 3:0 (1:0, 2:0)
SloveniaSlovenia: Prva liga    
16:00Celje - ND Gorica 0:0  
16:00Mura - Rudar 1:0  
17:30Maribor - Triglav 8:0  
SloveniaSlovenia: 2. SNL    
17:00Bela Krajina - Aluminij 0:1 (0:1, 0:0)
24.04.2012
17:00Krsko - Dravinja 0:1 (0:0, 0:1)
18:00Sampion Celje - NK Smartno 1:1 (0:1, 1:0)
South AfricaSouth Africa: Premier League    
15:00Black Leopards - Amazulu 1:4 (1:1, 0:3)
15:00Bloem Celtic - Moroka Swallows 1:1 (1:0, 0:1)
15:00Santos - Kaizer Chiefs 2:1 (0:0, 2:1)
South AfricaSouth Africa: First Division    
15:00African Warriors - Polokwane 2:1  
15:00Atlie - Witbank 0:1  
15:00Pretoria U. - Royal Eagles 4:0  
15:00Thanda Royal Zulu - Blackburn 1:0  
South KoreaSouth Korea: K-League    
08:00Incheon - Ulsan Hyundai 0:1 (0:0, 0:1)
08:00Jeonnam - Daejeon 3:1 (1:0, 2:1)
08:00Pohang - Jeonbuk 1:0 (1:0, 0:0)
10:00Seongnam - Gwangju FC 4:2 (0:1, 4:1)
SpainSpain: Primera Division    
12:00Granada CF - Getafe 1:0 (1:0, 0:0)
12:00Real Sociedad - Villarreal 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Santander - Ath Bilbao 0:1 (0:1, 0:0)
18:00Atl. Madrid - Espanyol 3:1 (1:1, 2:0)
21:30Valencia - Betis 4:0 (1:0, 3:0)
21:00Osasuna - Malaga 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division    
12:00Dep. La Coruna - Elche 4:3 (1:1, 3:2)
19:45Barcelona B - Murcia 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 1    
12:00Atl. Madrid B - Tenerife 1:0 (0:0, 1:0)
12:00Gijon B - Albacete 2:1 (1:1, 1:0)
12:00Vecindario - Coruxo FC 1:0 (0:0, 1:0)
17:00Lugo - Rayo Vallecano B 1:2 (0:0, 1:2)
17:00Marino de Luanco - Montaneros 2:0 (1:0, 1:0)
17:00R. Oviedo - Real Madrid B 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Celta Vigo B - San Sebastian Reyes 1:2 (0:2, 1:0)
18:00La Roda - Conquense 1:0 (0:0, 1:0)
18:00RSD Alcala - Getafe B 3:1 (3:0, 0:1)
18:00Toledo - Leganes 1:2 (0:1, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 2    
18:00Alaves - Salamanca 2:2 (1:1, 1:1)
18:00Arandina - Burgos 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Eibar - Palencia 2:2 (2:1, 0:1)
18:00G. Segoviana - Ath Bilbao B 0:2 (0:1, 0:1)
18:00R. Union - Ponferradina 1:2 (0:1, 1:1)
18:00Zamora - UD Logrones 1:2 (0:0, 1:2)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 3    
11:00Baleares - Denia 3:0 (1:0, 2:0)
12:00Mallorca B - Zaragoza B 0:1 (0:1, 0:0)
12:00Sant Andreu - Gandia 1:1 (0:1, 1:0)
12:00Valencia B - Manacor 2:0 (1:0, 1:0)
16:30Mahones - L Hospitalet 0:2 AWA.  
17:00Andorra CF - Huracan 0:1 (0:0, 0:1)
17:00Lleida - Badalona 1:3 (0:0, 1:3)
17:00Olimpic Xativa - Reus Deportiu 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Ontinyent - Teruel 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Orihuela - Llagostera 0:0 (0:0, 0:0)
SpainSpain: Segunda Division B - Group 4    
11:30Almeria B - Jaen 0:1 (0:1, 0:0)
11:30Caravaca - Villanovense 0:1 (0:1, 0:0)
11:30Roquetas - Ceuta 1:2 (1:0, 0:2)
11:30Sevilla FC B - San Roque 5:2  
12:00Cacereno - Linense 0:0 (0:0, 0:0)
16:30Ecija - Sp. Villanueva 1:0 AWA.  
16:30Melilla - El Ejido 2:0 AWA.  
17:00Cadiz CF - Lorca Atl. 4:1 (3:1, 1:0)
18:00CD Badajoz - Puertollano 4:0 (2:0, 2:0)
SpainSpain: Superliga Women    
11:00Atletico Madrid W - Collerense W 8:0 (7:0, 1:0)
11:30Athletic Bilbao W - Lagunak W 3:0 (0:0, 3:0)
12:00Llanos Olivenza W - Transportes Alcaine W 1:2 (0:0, 1:2)
12:00Real Sociedad W - FVPR El Olivo W 4:0 (0:0, 4:0)
12:15Huelva W - San Gabriel W 3:0 (0:0, 3:0)
12:15Valencia W - Barcelona W 0:2 (0:2, 0:0)
12:30Reocin W - Rayo Vallecano W 0:4 (0:1, 0:3)
13:00Estartit W - Malaga W 2:0 (1:0, 1:0)
SudanSudan: Premier League    
15:45Al Hilal Kadougli - Al-Hilal Omdurman 0:1 (0:1, 0:0)
19:00Al-Merreikh - Madani 2:1 (0:0, 2:1)
19:00Amal Atbara - Ahli Shendi 0:0 (0:0, 0:0)
SwedenSweden: Allsvenskan    
15:00GAIS - Norrkoping 2:0 (1:0, 1:0)
17:30AIK - Sundsvall 1:1 (1:0, 0:1)
19:00Hacken - Goteborg 1:2 (1:0, 0:2)
19:00Malmo FF - Syrianska 2:0 (1:0, 1:0)
19:05Orebro - Elfsborg 0:2 (0:1, 0:1)
SwedenSweden: Superettan    
17:00Assyriska FF - Varnamo 3:0  
17:00Falkenbergs - Brage 1:2  
17:00Trelleborgs - Jonkopings 0:1  
18:00Degerfors - Umea FC 1:2  
19:00Landskrona - Varbergs 2:1  
19:20Hammarby - Brommapojkarna 3:1  
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
16:00IFK Lulea - Frej 1:4 (0:3, 1:1)
16:00Vasalunds - Ostersunds 2:2 (1:2, 1:0)
19:00Sirius - Enkopings SK 2:0 (1:0, 1:0)
19:00S. Kerbura - AFC United 0:1 (0:1, 0:0)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
16:00Bunkeflo IF - Trollhattan 0:2 (0:0, 0:2)
16:00Qviding - Sleipner 2:1 (0:0, 2:1)
16:00Sylvia - Utsiktens 2:1 (0:0, 2:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
24.04.2012
19:00Skelleftea - Bodens 2:0 (2:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
13:00Sollentuna - Falu 4:3 (1:1, 3:2)
15:00Hudiksvalls - Stromsbergs 2:0 (1:0, 1:0)
20:00V. Syrianska - Sparvagens 3:3 (1:1, 2:2)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
16:00Lindome - Uddevalla 1:3 (0:2, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
15:30Arameisk-Syrianska - Gute 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Eskilstuna Sodra - Nykopings 0:2 (0:2, 0:0)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
17:00Motala - Haga 3:1 (1:1, 2:0)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
14:00Pitea W - Djurgarden W 3:1 (3:1, 0:0)
16:00Kristianstads W - Jitex W 1:3 (1:1, 0:2)
19:00Umea W - Linkopings W 1:1 (0:0, 1:1)
24.04.2012
19:20Tyreso W - Rosengard W 2:0 (0:0, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: Super League    
16:00Sion - Basel 0:3 (0:0, 0:3)
16:00Xamax - Young Boys CAN.  
16:00Zurich - Lausanne 2:0 (1:0, 1:0)
SwitzerlandSwitzerland: Challenge League    
14:30Kriens - Vaduz 0:3  
15:30Bruhl - Aarau 0:3  
20:10Wohlen - Stade Nyonnais 4:2  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Gruppe 2    
14:30Munsingen - Zofingen 2:1  
15:00Muttenz - Solothurn 2:2  
15:00Thun II - Basel II 0:0 (0:0, 0:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Gruppe 3    
14:30Muri - Rapperswil 2:2  
14:30Winterthur II - Eschen 1:2  
TajikistanTajikistan: Vysshaya Liga    
10:00CSKA-Pomir Dushanbe - Vakhsh 0:3  
10:00Parvoz Bobojon Ghafurov - Khujand 2:3  
10:00Xayr Vahdat - Khosilot Parkhar 2:1  
ThailandThailand: Thai Premier League    
13:00Bangkok Glass - Chiangrai Utd 4:1 (3:0, 1:1)
13:00Buriram - Army United 1:1 (1:0, 0:1)
13:00Chainat - Police Utd 1:3 (1:0, 0:3)
13:00TOT - Pattaya Utd 3:1 (1:1, 2:0)
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
15:30Gabes - Esperance Tunis 0:2 (0:0, 0:2)
15:30Gafsa - Olympique Beja 2:1 (1:1, 1:0)
15:30JS Kairouan - Etoile Sahel 2:2 (1:2, 1:0)
TurkeyTurkey: Super Lig    
18:00Galatasaray - Fenerbahce 1:2 (0:1, 1:1)
TurkeyTurkey: Bank Asya 1. Lig    
13:00Adanaspor AS - Bucaspor 4:0  
13:00Akhisar Genclik Spor - Kartalspor 0:0  
13:00Boluspor - Denizlispor 2:3  
13:00Elazigspor - Kayseri Erciyesspor 0:0  
13:00Gaziantep - Konyaspor 0:1  
13:00Giresunspor - Karsiyaka 3:2  
13:00Goztepe - Tavsanli Linyitspor 0:0  
13:00Gungoren - Rizespor 0:1  
13:00Sakaryaspor - Kasimpasa 1:2  
TurkeyTurkey: TFF 2. Lig White Group    
13:30Anadolu Selcukspor - Balikesirspor 2:1 (1:1, 1:0)
13:30Bozuyukspor - Iskenderun 2:1 (2:0, 0:1)
13:30Bugsasspor - Kocaelispor 3:3 (0:2, 3:1)
13:30Pendikspor - Altay 1:2 (0:0, 1:2)
13:30Tepecik - Sanliurfaspor 1:1 (0:1, 1:0)
13:30Tokatspor - Diyarbakirspor 2:1 (1:0, 1:1)
13:30Turgutluspor - Corumspor 2:0 (1:0, 1:0)
TurkeyTurkey: TFF 2. Lig Red Group    
13:30Adiyamanspor - Denizli BB 2:4 (1:1, 1:3)
13:30Altinordu - Fethiyespor 2:4 (1:3, 1:1)
13:30Bandirmaspor - Alanyaspor 1:0 (1:0, 0:0)
13:30Cankiri - Sariyer 0:1 (0:0, 0:1)
13:30Eyupspor - Kirklarelispor 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Golbasispor - Unyespor 1:0 (0:0, 1:0)
13:30Kocaeli Birlikspor - Tutap Sekerspor 3:0 (2:0, 1:0)
13:30Mardinspor - Trabzon 0:3  
TurkeyTurkey: TFF 3. Lig Group 2    
13:30Batman Petrolspor - Erganispor 3:2 (1:1, 2:1)
13:30Bingol - Istanbulspor AS 1:1 (1:0, 0:1)
13:30Keciorengucu - Kepez Bld. 5:0 (1:0, 4:0)
13:30Kilimli - Arsinspor 3:1 (0:0, 3:1)
13:30Kucukcekmecespor - Golcukspor 2:1 (2:1, 0:0)
13:30Maltepespor - Sivas Belediyespor 4:0 (1:0, 3:0)
13:30Nazillispor - Karsspor 4:0 (1:0, 3:0)
13:30Orhangazispor - Yesil Bursa 1:1 (0:0, 1:1)
13:30Trabzon Akcaabat - Iskenderun 2:1 (1:0, 1:1)
TurkeyTurkey: TFF 3. Lig Group 3    
13:30Ankara Demirspor - Pazarspor 0:0 (0:0, 0:0)
13:30Araklispor - Darica Genclerbirligi 0:2 (0:1, 0:1)
13:30Dardanelspor - Aydinspor 0:1 (0:0, 0:1)
13:30Diyarbakir Kayapinar - Siirtspor 0:0 (0:0, 0:0)
13:30Karacabey Birlikspor - Erzurum BB 3:1 (2:0, 1:1)
13:30Kemerspor 2003 - Hatayspor 1:1 (0:0, 1:1)
13:30Sancaktepe - Afyonkarahisaspor 1:1 (1:1, 0:0)
13:30Tarsus - Carsambaspor 4:0 (1:0, 3:0)
TurkeyTurkey: Spor Toto Cup    
12:00Kayserispor - Gaziantepspor 2:1 (2:0, 0:1)
UkraineUkraine: Premier League    
13:30Vorskla Poltava - FK Zorya Luhansk 2:2 (0:1, 2:1)
14:30Arsenal Kiev - Karpaty 3:2 (0:1, 3:1)
16:00Ch. Odessa - Metalist Kharkiv 3:3 (1:2, 2:1)
16:30Volyn Lutsk - Dyn. Kiev 0:1 (0:1, 0:0)
24.04.2012
15:30Tavriya - Met. Donetsk 1:1 (0:1, 1:0)
UkraineUkraine: Division 2    
24.04.2012
16:00Stal Alchevsk - Krymteplytsia 2:3 (2:2, 0:1)
United Arab EmiratesUnited Arab Emirates: Presidents Cup    
16:10Al Jazira - Bani Yas 3:1 (1:0, 2:1)
UruguayUruguay: Primera Division    
15:15Liverpool M. - Wanderers 1:2 (0:1, 1:1)
20:30CA Cerro - Defensor Sp. 2:3 (0:0, 2:3)
20:30Cerro Largo - River Plate 0:3 (0:1, 0:2)
20:30Sisley - Bella Vista 1:2 (0:1, 1:1)
21:00Fenix - Penarol 2:2 (0:1, 2:1)
USAUSA: MLS    
01:30Columbus Crew - Houston Dynamo 2:2 (0:0, 2:2)
03:00Colorado Rapids - Los Angeles Galaxy 1:2 (0:2, 1:0)
04:00Vancouver Whitecaps - FC Dallas 1:0 (1:0, 0:0)
04:30Chivas USA - Philadelphia Union 0:1 (0:1, 0:0)
04:30Portland Timbers - Sporting Kansas City 1:0 (1:0, 0:0)
04:30San Jose Earthquakes - Real Salt Lake 3:1 (1:0, 2:1)
00:00DC United - New York Red Bulls 4:1 (3:0, 1:1)
USAUSA: North American Soccer League    
01:30Atlanta Silverbacks - Tampa Bay 1:1 (0:0, 1:1)
01:30Puerto Rico - Carolina RailHawks 3:1 (2:0, 1:1)
02:30San Antonio - Fort Lauderdale 2:2 (1:1, 1:1)
22:05Edmonton - Minnesota 3:4 (1:2, 2:2)
UzbekistanUzbekistan: Professional Football League    
14:00Olmaliq - Qizilqum Zarafshon 2:2 (1:2, 1:0)
15:00Bunyodkor - Lok. Tashkent 1:1 (1:1, 0:0)
15:30Nasaf Qarshi - Andijan 4:0 (1:0, 3:0)
VenezuelaVenezuela: Primera Division    
22:30Carabobo - Monagas 2:1 (1:1, 1:0)
22:30Caracas - Lara 2:3 (1:1, 1:2)
22:30Llaneros - Petare 1:0 (1:0, 0:0)
22:30Trujillanos - Atletico El Vigia 3:0 (0:0, 3:0)
22:30Yaracuyanos - Zulia 1:2 (0:2, 1:0)
23:30Dep. Anzoategui - Dep. Tachira 2:1 (0:0, 2:1)
23:30Estudiantes Merida - Tucanes 2:0 (2:0, 0:0)
23:30Mineros - Zamora 3:1 (1:1, 2:0)
WalesWales: Division 1    
24.04.2012
19:15Cwmbran Celtic - Cambrian & Clydach 0:3  
19:30Pontardawe - Ton Pentre 5:0  
19:30West End - Aberaman 3:7  
20:00Porth - Cwmaman Institute 2:0  
20:45Bryntirion - Haverfordwest 0:1  
WorldWorld: Friendly International    
24.04.2012
20:15Austria U16 - Ireland U16 1:2 (1:1, 0:1)
WorldWorld: Slovakia Cup    
11:00Croatia U18 - Denmark U18 0:0 (0:0, 0:0)
11:00Czech Republic U18 - Poland U18 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Norway U18 - Japan U18 1:1 (1:0, 0:1)
11:00Slovakia U18 - Ukraine U18 0:4 (0:1, 0:3)
24.04.2012
11:00Czech Republic U18 - Japan U18 1:0 (0:0, 1:0)
11:00Poland U18 - Norway U18 1:1 (0:0, 1:1)
11:00Slovakia U18 - Denmark U18 1:3 (1:1, 0:2)
11:00Ukraine U18 - Croatia U18 1:2 (1:1, 0:1)
ZimbabweZimbabwe: Premier Soccer League    
15:00Buffaloes - Highlanders 1:1  
15:00Dynamos - Black Mambas 4:1