Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Next soccer matches

Calendar
  • Sort by:
  • Show:
WorldWorld: Friendly International    
01:00Guatemala U20 - Honduras U20 2:1 (1:0, 1:1)
BrazilBrazil: Série B    
02:00Atletico-PR - Barueri 3:0 (1:0, 2:0)
02:00Goias - CRB 1:0 (1:0, 0:0)
02:00Guaratingueta - America RN 0:2 (0:0, 0:2)
WorldWorld: Friendly International    
02:00Puerto Rico - Nicaragua 3:1 (1:0, 2:1)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Nations Cup    
03:00Fiji - New Zealand 0:1 (0:1, 0:0)
CanadaCanada: CSL    
03:00Serbian W. E. - York Region 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
04:00Guatemala - Costa Rica 1:0 (1:0, 0:0)
04:00Panama - Jamaica 2:1 (1:1, 1:0)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Nations Cup    
06:00Solomon Islands - Papua New Guinea 1:0 (1:0, 0:0)
JapanJapan: J-League Division 2    
06:00Giravanz Kitakyushu - Shonan 3:2 (0:0, 3:2)
06:00Mito - Tochigi 3:1 (1:0, 2:1)
06:00Toyama - Kyoto 1:1 (1:1, 0:0)
JapanJapan: Football Championships Women    
06:00Fukuoka W - Yunogo W 0:3  
AustraliaAustralia: Victorian Premier League    
07:00Green Gully - Melbourne Knights 0:1 (0:0, 0:1)
JapanJapan: J-League Division 2    
07:00Yamaga - Kofu 1:1 (1:1, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
07:00Georgia U17 - Uzbekistan U17 2:1 (1:1, 1:0)
07:00Kazakhstan U17 - Kyrgyzstan U17 10:0 (4:0, 6:0)
AustraliaAustralia: South Australian Super League    
07:30Adelaide Comets - Croydon Kings 1:0 (0:0, 1:0)
07:30Adelaide Raiders - Adelaide City 0:1 (0:1, 0:0)
07:30Blue Eagles - Campbelltown City 0:2 (0:1, 0:1)
07:30Enfield City - NE Metrostars 1:3 (0:2, 1:1)
07:30West Torrens - Western Strikers 0:2 (0:2, 0:0)
JapanJapan: J-League Division 2    
08:00Kusatsu - Avispa Fukuoka 1:0 (1:0, 0:0)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
09:00Peninsula - Redlands 2:3 (2:2, 0:1)
AustraliaAustralia: Western Australia Premier League    
09:00Armadale - Perth SC 3:1 (1:0, 2:1)
09:00Bayswater - South West Phoenix 4:0 (1:0, 3:0)
09:00ECU Joondalup - Western Knights 5:1 (4:0, 1:1)
09:00Floreat Athena - Stirling Lions 1:1 (0:0, 1:1)
09:00Inglewood Utd - NTC 3:1 (2:1, 1:0)
09:00Sorrento - Balcatta 3:2 (1:0, 2:2)
JapanJapan: J-League Division 2    
09:00Chiba - Gifu 0:1 (0:1, 0:0)
09:00Montedio Yamagata - Gainare Tottori 5:1 (1:0, 4:1)
09:00Okayama - Ehime 1:1 (0:1, 1:0)
09:00Yokohama - Kumamoto 2:0 (1:0, 1:0)
AustraliaAustralia: Brisbane Premier League    
10:00North Pine - Wolves FC 0:4 (0:0, 0:4)
AustraliaAustralia: Queensland State League    
10:00Brisbane Strikers - Sunshine Coast 1:1 (0:0, 1:1)
IndonesiaIndonesia: Premier League    
10:00Bontang PKT - Persema Malang 2:5 (1:4, 1:1)
JapanJapan: J-League Division 2    
10:00Verdy - Oita 3:1 (2:1, 1:0)
RomaniaRomania: Liga 2/Serie A    
10:00CSM Iasi - F. Constanta 4:2 (2:1, 2:1)
10:00Dunarea Giurgiu - FC Botosani 0:1 (0:1, 0:0)
10:00FCM Bacau - Dunarea Galati 3:0 (1:0, 2:0)
10:00FC Snagov - Delta Tulcea 0:3  
10:00FC Viitorul - Navodari 2:0 (1:0, 1:0)
10:00Mangalia - Din. Bucuresti II 0:2 (0:0, 0:2)
RomaniaRomania: Liga 2/Serie B    
10:00Alba Iulia - Turda 3:0  
10:00CS Turnu Severin - FC Juventus Bucuresti 2:0 (1:0, 1:0)
10:00FCMU Baia Mare - Muresul 6:1 (2:1, 4:0)
10:00Luceafarul Oradea - Chindia Targoviste 1:0 (1:0, 0:0)
10:00Olt Slatina (2009) - FC Bihor 0:0 (0:0, 0:0)
10:00Timisoara - Ramnicu Valcea 2:2 (1:1, 1:1)
TajikistanTajikistan: Vysshaya Liga    
10:00Guardia Dushanbe - Khosilot Parkhar 4:2  
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:15Chrudim - Pisek 1:0 (0:0, 1:0)
10:15Kladno - Mlada Boleslav B 0:1  
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:15Brno B - Zabreh 0:3 (0:1, 0:2)
10:15Frydek-Mistek - Unicov 2:0 (0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
10:15Slavia Prague B - Tachov 2:0 (1:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:15Cesky Dub - Brozany 0:3 (0:1, 0:2)
10:15Teplice B - Jirny 4:5 (3:1, 1:4)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10:15Mseno - Jablonec B 3:3 (0:2, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
10:30Blsany - Celakovice 1:10 (0:2, 1:8)
IndonesiaIndonesia: Super Liga    
10:30Persib Bandung - Mitra Kukar 5:0 (3:0, 2:0)
IndonesiaIndonesia: Premier League    
10:30PSMS Medan - Persijap Jepara 1:1 (1:0, 0:1)
AustraliaAustralia: NSW Premier League    
11:00Blacktown Spartans - Sydney Utd 3:0 (1:0, 2:0)
11:00Manly Utd - Parramatta Eagles 3:1 (2:1, 1:0)
11:00Wollongong Wolves - APIA Tigers 3:2 (0:1, 3:1)
AustraliaAustralia: Victorian Premier League    
11:00Southern Stars - Whittlesea Zebras 2:1 (2:0, 0:1)
LithuaniaLithuania: Division 2    
11:00Kursenai - Palanga 0:1 (0:0, 0:1)
VietnamVietnam: V-League    
11:00Khanh Hoa - Hai Phong 1:0 (0:0, 1:0)
WorldWorld: Friendly International    
11:00Australia U16 - Japan U16 1:1 (0:1, 1:0)
AustraliaAustralia: NSW Premier League    
11:30Marconi Stallions - Rockdale City Suns 2:0 (2:0, 0:0)
AustraliaAustralia: Queensland State League    
11:30N.Q. Razorbacks - Bundaberg Spirit 0:1 (0:1, 0:0)
ThailandThailand: Thai Premier League    
12:00Port MTI FC - Sisaket 0:1 (0:1, 0:0)
VietnamVietnam: V-League    
12:00T&T Ha Noi - Da Nang 2:1 (0:0, 2:1)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
12:30Gute - Karlskoga 4:0 (1:0, 3:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division East    
13:00F. Amager - Nordvest 2:2 (1:1, 1:1)
13:00Hellerup - Hvidovre 5:3 (1:3, 4:0)
13:00Helsingor - Vanlose 1:1 (1:1, 0:0)
13:00Svebolle - Avarta 0:6 (0:2, 0:4)
DenmarkDenmark: 2nd Division West    
13:00Skovbakken - Brabrand 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Thisted FC - Naesby 4:5 (1:3, 3:2)
DenmarkDenmark: Elitedivisionen Women    
13:00Sonderjyske W - Taastrup W 2:6 (1:3, 1:3)
EstoniaEstonia: Meistriliiga    
13:00Narva - Tammeka 2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
13:00Furth U19 - Stuttgart U19 2:1 (1:1, 1:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
13:00Skeid - Kristiansund 1:2 (1:1, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
13:00Fassbergs - Gotene 7:0 (5:0, 2:0)
ThailandThailand: Thai Premier League    
13:00Bangkok Glass - TOT 0:0 (0:0, 0:0)
13:00BEC Tero Sasana - BBCU 1:1 (1:0, 0:1)
13:00Chainat - Buriram 0:3 (0:2, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
13:30Eskilstuna Sodra - Rynninge 1:3 (1:0, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: First League Women    
14:00Hradec Kralove W - Ostrava W 5:0  
14:00Pardubice W - Plzen W 6:0  
DenmarkDenmark: Elitedivisionen Women    
14:00BSF W - Brondby W 0:2 (0:1, 0:1)
14:00Fortuna Hjorring W - Skovbakken W 0:1 (0:0, 0:1)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
14:00Saarbrucken U19 - Mainz U19 0:4 (0:1, 0:3)
IndonesiaIndonesia: Super Liga    
14:00Pelita Bandung - Bali United 3:0 (1:0, 2:0)
LithuaniaLithuania: Division 2    
14:00Polonija Vilnius - Silute 1:2 (0:1, 1:1)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
14:00Rosenborg 2 - Fana 4:0 (2:0, 2:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 3    
14:00Algard - Pors Grenland 1:1 (0:0, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
14:00Moron - Bodens 2:1 (1:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
14:00Falu - V. Syrianska 0:1 (0:0, 0:1)
14:00Karlbergs - Upsala 1:2 (0:1, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Götaland    
14:00Eskilsminne - Kvarnby 2:1 (2:0, 0:1)
14:00Klagshamn - Torns 1:5 (1:0, 0:5)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
14:00Haga - Tenhults 1:3 (0:1, 1:2)
WorldWorld: Friendly International    
14:00Japan U17 - Turkey U17 2:1 (0:1, 2:0)
14:00Laos U16 - Thailand U16 1:0 (0:0, 1:0)
DenmarkDenmark: 1st Division    
15:00Bronshoj - Vendsyssel FF 2:2  
15:00Hobro - Vestsjaelland 2:2  
15:00Naestved - Skive 2:2  
15:00Vejle - Roskilde 2:2  
DenmarkDenmark: 2nd Division East    
15:00Egedal - B 1908 2:3 (1:0, 1:3)
15:00Herlev - B.93 0:0 (0:0, 0:0)
15:00Rishoj - BGA 3:1 (3:0, 0:1)
15:00Sollerod-Ved. - Birkerod 0:0 (0:0, 0:0)
DenmarkDenmark: 2nd Division West    
15:00Aarhus Fremad - Marienlyst 2:3 (0:2, 2:1)
15:00Aarup - Otterup 1:2 (1:0, 0:2)
15:00Skjold - Viby 1:2 (1:1, 0:1)
15:00Svendborg - Nykobing 3:0 (3:0, 0:0)
15:00Varde - Lindholm 1:1 (0:0, 1:1)
DenmarkDenmark: Elitedivisionen Women    
15:00Viborg W - Odense W 2:1 (1:1, 1:0)
FranceFrance: CFA - Group B    
15:00Lyon II - Villefranche 3:1  
FranceFrance: CFA - Group C    
15:00Beziers - Bordeaux II 0:1  
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:00Aumund-Vegesack - Bremer 6:3  
15:00Burg - Blumenthaler 6:1  
15:00Werder Bremen III - Schwachhausen 4:1  
IcelandIceland: Division 1    
15:00Thor Akureyri - Olafsvik 2:1 (1:1, 1:0)
IraqIraq: Super League    
15:00Al Najaf - Al Taji 4:1  
LithuaniaLithuania: Division 2    
15:00Jonava - Nevezis Kedainiai 1:2 (1:2, 0:0)
15:00Kedainiai - Granitas Vilnius 1:4 (0:3, 1:1)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
15:00Levanger - K. Oslo 3:2 (3:0, 0:2)
NorwayNorway: Division 2 - Group 3    
15:00Vidar - Mandalskameratene 2:3 (1:1, 1:2)
NorwayNorway: Toppserien Women    
15:00Arna-Bjornar W - Grimstad W 3:1 (2:1, 1:0)
15:00Fart W - Kattem W 0:4 (0:1, 0:3)
15:00Roa W - Klepp W 6:0 (2:0, 4:0)
15:00Trondheims-Orn W - Sandviken W 4:0 (2:0, 2:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
15:00Assi - Mariehem 0:1 (0:0, 0:1)
15:00Team TG FF - Selanger 1:2 (1:1, 0:1)
SwedenSweden: Division 2 - Västra Götaland    
15:00Jonsereds - Savedalens 2:1 (0:0, 2:1)
15:00Tibro - Uddevalla 0:2 (0:0, 0:2)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Götaland    
15:00Halmia - Hogaborgs 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Nike - Tvaakers 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Rosengard - Helsingborgs IF Akademi 3:0 (0:0, 3:0)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
15:00Karlslunds - Varmdo 0:2 (0:1, 0:1)
15:00Nykopings - Konyaspor 3:0 (1:0, 2:0)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
15:00Orebro W - Vittsjo W 3:4 (1:2, 2:2)
15:00Tyreso W - Djurgarden W 2:0 (0:0, 2:0)
WorldWorld: World Cup    
15:00Kenya - Malawi 0:0 (0:0, 0:0)
IraqIraq: Super League    
15:30Al Karkh - Duhok 1:2 (1:0, 0:2)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
15:30Enskede - Varmbols 2:2 (1:2, 1:0)
ArmeniaArmenia: Premier League    
16:00Ararat Yerevan - Impuls 0:2  
16:00Mika - Ulisses Yerevan 3:1  
DenmarkDenmark: 2nd Division West    
16:00Kjellerup - FC Fyn 2:1 (1:1, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Niedersachsen    
16:00Braunschweig II - Cloppenburg 2:2 (0:0, 2:2)
16:00BSV Rehden - Goslarer 2:4 (1:2, 1:2)
16:00Buckeburg - Osterholz-Scharmbeck 2:3 (1:1, 1:2)
16:00Emden - Oldenburg CAN.  
16:00Gottingen 05 - Eintracht Nordhorn CAN.  
16:00Holthausen-Biene - Heeslingen 4:1 (0:0, 4:1)
16:00Luneburger Hansa - Hildesheim 1:2 (0:1, 1:1)
16:00Ottersberg - Langenhagen 4:2 (1:2, 3:0)
IcelandIceland: Pepsideild    
16:00Hafnarfjordur - Fylkir 8:0 (3:0, 5:0)
IcelandIceland: Division 1    
16:00Tindastoll - IR Reykjavik 2:4 (2:0, 0:4)
IcelandIceland: Division 2    
16:00Grotta - Fjardabyggd 5:2 (2:1, 3:1)
16:00Volsungur - Afturelding 4:2 (1:1, 3:1)
NigeriaNigeria: Premier League    
16:00Akwa - Kwara 1:0  
16:00Bukola Saraki - Wikki 2:1  
16:00Heartland - Enugu Rangers 1:0  
16:00Jigawa Golden Stars - Rivers United FC 3:1  
16:00Lobi - Kano 1:0  
16:00Niger Tornadoes - Kaduna 4:1  
16:00Ocean Boys - Shooting 1:2  
16:00Sharks - Rising Stars 3:1  
16:00Sunshine Stars - Gombe 2:0  
16:00Warri - Enyimba 1:0  
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
16:00Birkebeineren - Grorud 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Elverum - Brumunddal 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Gjovik - Stromsgodset 2 5:1 (3:1, 2:0)
16:00Nybergsund - Fram 2:0 (0:0, 2:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
16:00Byasen - Nardo 1:1 (0:1, 1:0)
16:00Kjelsas - Buvik 6:3 (2:1, 4:2)
16:00Traeff - Aalesund 2 7:3 (4:2, 3:1)
NorwayNorway: Division 2 - Group 3    
16:00Brann 2 - Randaberg 1:1 (1:0, 0:1)
SwedenSweden: Superettan    
16:00Angelholms - Hammarby 1:1 (1:0, 0:1)
16:00Brommapojkarna - Umea FC 2:1 (0:1, 2:0)
16:00Varbergs - Jonkopings 4:1 (1:1, 3:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
16:00AFC United - Vasteras SK 1:4 (0:0, 1:4)
16:00Eskilstuna City - Sandvikens 2:2 (2:0, 0:2)
16:00Frej - Akropolis 1:3 (1:1, 0:2)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
16:00Bunkeflo IF - Qviding 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Gauthiod - Orgryte 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Karlstad - Skovde AIK 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Utsiktens - Sleipner 1:1 (0:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
16:00Anundsjo - Umedalen 3:0 (0:0, 3:0)
16:00Harnosands - Skelleftea 2:2 (2:0, 0:2)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
16:00Hudiksvalls - Skiljebo 3:7 (1:4, 2:3)
16:00Stromsbergs - Rotebro 5:2 (1:1, 4:1)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Götaland    
16:00Solvesborgs - Olympic 3:1 (2:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
16:00Ljungby - Assyriska IF 2:1 (1:1, 1:0)
16:00Oskarshamns - Karlskrona 3:0 (1:0, 2:0)
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Gruppe 1    
16:00Bulle - Dudingen 2:5  
16:00FC Baulmes - Meyrin 0:5  
16:00FC UGS - Oberwallis Naters 4:1  
16:00Grand-Lancy - Yverdon 4:3  
16:00Le Mont - Martigny 4:1  
16:00Monthey - Malley 2:6  
16:00Sion II - Echallens 4:2  
16:00Young Boys II - Fribourg 0:1  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Gruppe 2    
16:00Baden - Zofingen 1:0 (1:0, 0:0)
16:00Breitenrain - Munsingen 1:0  
16:00Dornach - Zurich II 5:3  
16:00Grasshopper II - Solothurn 4:0  
16:00Grenchen - Thun II 1:3  
16:00Old Boys - Basel II 3:1  
16:00Schotz - Muttenz 3:2  
16:00Wangen - Serrieres 1:0  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Gruppe 3    
16:00Balzers - St. Gallen II 0:2  
16:00Gossau - Eschen 2:2  
16:00Hongg - Mendrisio-Stabio 0:1 (0:1, 0:0)
16:00Lugano II - YF Juventus 0:1  
16:00Muri - Tuggen 0:3 (0:2, 0:1)
16:00Rapperswil - Luzern II 2:1  
16:00Schaffhausen - Cham 6:0  
WorldWorld: World Cup    
16:00Central Africa - Botswana 2:0 (1:0, 1:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
16:00Belgium W - North Korea W 1:2 (1:2, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
16:15Azerbaijan U17 - Lithuania U17 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
16:30Breclav - Lisen 2:0 (1:0, 1:0)
16:30HFK Olomouc - Jihlava B 4:1 (1:1, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
16:30Bohunice - Vyskov 1:0 (0:0, 1:0)
16:30Prerov - Vrchovina 1:1 (1:0, 0:1)
16:30Trebic - Sparta Brno 5:0 (2:0, 3:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
16:30Dolni Benesov - Petrovice 3:2 (1:1, 2:1)
16:30Orlova - Liskovec 3:0 (1:0, 2:0)
16:30Prostejov - Mikulovice 2:1 (0:1, 2:0)
EuropeEurope: Euro U21    
16:30Croatia U21 - Switzerland U21 1:2 (0:1, 1:1)
FYR of MacedoniaFYR of Macedonia: First League    
16:30Teteks - FK Skopje 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 5:4)
WorldWorld: World Cup    
16:30Cameroon - D.R. Congo 1:0 (0:0, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
17:00Hlavice - Ovcary 3:2  
17:00Letohrad - Domazlice 1:0  
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
17:00Votice - Tabor 5:0 (1:0, 4:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
17:00Litol - Motorlet Prague 1:5 (0:2, 1:3)
17:00Predni Kopanina - Neratovice 2:2 (0:1, 2:1)
17:00Sous - Meteor Prague 1:3 (0:2, 1:1)
17:00Vilemov - Vysehrad 3:2 (0:1, 3:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
17:00Nachod - Usti nad Orlici 1:6 (0:1, 1:5)
17:00Nova Paka - Novy Bydzov 1:0 (1:0, 0:0)
IcelandIceland: Division 1    
17:00Hottur - Bolungarvik 0:0 (0:0, 0:0)
NorwayNorway: Toppserien Women    
17:00LSK Kvinner W - Valerenga W 6:0 (3:0, 3:0)
RomaniaRomania: Liga 2/Serie A    
17:00CS Otopeni - Branesti 3:0 AWA.  
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
17:00Moravany - Trnava B 4:1 (2:1, 2:0)
17:00Nitra B - Slovan Bratislava B 3:2 (1:2, 2:0)
17:00Nove Zamky - Nove Mesto 2:2 (1:0, 1:2)
17:00Samorin - MFK Topolcany 3:0 (0:0, 3:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
17:00Bardejov - Lok. Kosice 0:4 (0:1, 0:3)
17:00Lipany - Lubovna 4:1 (1:1, 3:0)
17:00Poprad - Trebisov 1:1 (0:1, 1:0)
17:00Spisska Nova Ves - Ruzina 1:3 (0:0, 1:3)
17:00Vranov - Moldava B 0:2 (0:1, 0:1)
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
17:00Gabes - Gafsa 0:0 (0:0, 0:0)
17:00Hamam-Sousse - ES Beni-Khalled 3:2 (2:1, 1:1)
WorldWorld: Friendly International    
17:00Denmark - Australia 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Luxembourg - Malta 0:2 (0:1, 0:1)
17:00Poland - Andorra 4:0 (3:0, 1:0)
IraqIraq: Super League    
17:30Erbil - Baghdad 3:3 (2:2, 1:1)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
17:30Vrbove - Puchov CAN.  
SloveniaSlovenia: Prva liga    
17:30Triglav - Dob 0:2 (0:2, 0:0)
FranceFrance: CFA - Group A    
18:00Alfortville - CA Bastia 0:3 (0:2, 0:1)
18:00Amiens AC - Ivry 1:3 (1:2, 0:1)
18:00Aubervilliers - Calvi 2:0 (1:0, 1:0)
18:00Avion - Poissy 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Dunkerque - Auxerre II 3:1 (2:0, 1:1)
18:00JA Drancy - Lens II 2:1  
18:00Lille II - Compiegne 3:3 (2:1, 1:2)
18:00Senart-Moissy - Villemomble 0:0 (0:0, 0:0)
FranceFrance: CFA - Group B    
18:00Amneville - ASM Belfort 1:0 (0:0, 1:0)
18:00Bourg Peronnas - Moulins 3:0 (2:0, 1:0)
18:00Monts - Metz II 4:4 (1:2, 3:2)
18:00Mulhouse - Raon L Etape 0:2 (0:2, 0:0)
18:00Nancy II - Lyon Duchere 1:5 (0:3, 1:2)
18:00Strasbourg - Sochaux II CAN.  
18:00Valence - Jura Sud 5:2 (2:0, 3:2)
18:00Yzeure - Sarre Union 7:2  
FranceFrance: CFA - Group C    
18:00Albi - Stade Montois 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Consolat - Pontet 4:3  
18:00Hyeres - Gap 1:0  
18:00Marignane - Colomiers 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Monaco II - Pont Du Gard 4:1 (1:1, 3:0)
18:00Pau - Tarbes 3:1 (1:1, 2:0)
18:00Rodez - Cannes 0:2 (0:1, 0:1)
18:00St Etienne II - Agde 2:1  
FranceFrance: CFA - Group D    
18:00Avranches - Caen II 0:3 (0:0, 0:3)
18:00Concarneau - Carquefou 0:0 (0:0, 0:0)
18:00Fontenay - Romorantin 1:0 (1:0, 0:0)
18:00La Vitreenne - Pacy Eure 0:1 (0:1, 0:0)
18:00Les Herbiers - Mantes 3:1 (1:0, 2:1)
18:00Plabennec - Le Havre II 5:3  
18:00Pontivy - Lorient II 1:1  
18:00Saumur Olympique - Lucon 0:2 (0:0, 0:2)
18:00Viry-Chatillon - Le Mans II 5:2  
FranceFrance: Division 1 Women    
18:00Montpellier W - Paris SG W 4:2 (1:1, 3:1)
HungaryHungary: NB II - East    
18:00Balmazujvaros Sport - Kazincbarcikai 6:0 (3:0, 3:0)
18:00Bekescsaba 1912 - Cegledi 2:3 (1:1, 1:2)
18:00DVSC-DEAC - Szeged 2:2 (1:0, 1:2)
18:00Nyiregyhaza - Honved II 2:1 (1:0, 1:1)
18:00Oroshaza - Vecsesi 2:1 (1:1, 1:0)
18:00REAC - Szolnoki MAV 1:2 (0:1, 1:1)
18:00VAC - Ujpest II 2:2 (0:1, 2:1)
HungaryHungary: NB II - West    
18:00Ajka - BKV Elore 3:0 (1:0, 2:0)
18:00Dunaujvaros PASE - Budaorsi SC 1:0 (1:0, 0:0)
18:00Gyirmot SE - Veszprem 2:1 (0:0, 2:1)
18:00Kozarmisleny SE - Videoton II 3:1 (3:0, 0:1)
18:00Paks II - Szigetszentmiklos 1:2 (1:2, 0:0)
18:00Tatabanya - Ferencvaros II 3:3 (1:3, 2:0)
IcelandIceland: Pepsideild    
18:00Fram - KR Reykjavik 1:2 (0:0, 1:2)
18:00Grindavik - Akranes 2:2 (1:1, 1:1)
IcelandIceland: Division 1    
18:00Fjolnir - KA Akureyri 3:1 (1:0, 2:1)
SpainSpain: Segunda Division    
18:00Las Palmas - Sabadell 3:2 (1:1, 2:1)
18:00Murcia - Girona 1:2 (0:1, 1:1)
18:00Recreativo Huelva - Cartagena 1:2 (0:2, 1:0)
WorldWorld: Friendly International    
18:15England - Belgium 1:0 (1:0, 0:0)
EstoniaEstonia: Esiliiga    
18:30Kivioli Irbis - Kohtla-Jarve Lootus 3:4 (1:1, 2:3)
18:30Puuma - Infonet 0:2 (0:0, 0:2)
ItalyItaly: Serie B    
18:30Verona - Varese 1:1 (1:0, 0:1)
SpainSpain: Segunda Division B Losers Play Offs    
18:30Lucena - Ponferradina 2:1 (1:1, 1:0)
WorldWorld: World Cup    
18:30Gambia - Morocco 1:1 (1:0, 0:1)
18:30Sierra Leone - Cape Verde 2:1 (2:0, 0:1)
19:00Ivory Coast - Tanzania 2:0 (1:0, 1:0)
19:00Sudan - Zambia 0:3 AWA.  
19:00Tunisia - Equatorial Guinea 3:1 (0:1, 3:0)
WorldWorld: Friendly International    
19:00Norway - Croatia 1:1 (0:0, 1:1)
WorldWorld: World Cup    
20:00Burkina Faso - Congo 0:3 AWA.  
20:00Senegal - Liberia 3:1 (1:1, 2:0)
20:00Uruguay - Venezuela 1:1 (1:0, 0:1)
WorldWorld: Friendly International    
20:00Netherlands - Northern Ireland 6:0 (4:0, 2:0)
IrelandIreland: Division 1    
20:30Longford - Limerick 0:2  
SwitzerlandSwitzerland: 1.Liga Gruppe 3    
20:30Biaschesi - Winterthur II 2:0  
FranceFrance: Division 1 Women    
20:45Juvisy W - Lyon W 0:3 (0:1, 0:2)
WorldWorld: Friendly International    
20:45Portugal - Turkey 1:3 (0:1, 1:2)
EuropeEurope: Euro U21    
20:50France U21 - Latvia U21 3:0 (1:0, 2:0)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Sassuolo - Sampdoria 1:1 (0:1, 1:0)
BrazilBrazil: Série B    
21:20ABC - Sao Caetano 0:1 (0:0, 0:1)
21:20America MG - Criciuma 3:0 (2:0, 1:0)
21:20ASA - Boa 3:2 (2:1, 1:1)
21:20Avai - Joinville 1:2 (1:1, 0:1)
21:20Guarani - Ceara 4:1 (1:0, 3:1)
21:20Vitoria - Betim 4:0 (2:0, 2:0)
WorldWorld: World Cup    
21:30Algeria - Rwanda 4:0 (2:0, 2:0)
ColombiaColombia: Torneo Postobon    
22:10Uniautonoma - Pacifico 0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: World Cup    
22:10Bolivia - Chile 0:2 (0:1, 0:1)
ColombiaColombia: Copa Postobon    
22:30Junior - Barranquilla 4:1 (2:0, 2:1)
WorldWorld: Friendly International    
22:45El Salvador - Honduras 0:3 (0:1, 0:2)
WorldWorld: World Cup    
00:30Argentina - Ecuador 4:0 (3:0, 1:0)
CanadaCanada: CSL    
01:00Niagara - Windsor Border Stars 2:1 (0:1, 2:0)
USAUSA: North American Soccer League    
01:00Carolina RailHawks - Puerto Rico 2:1 (0:0, 2:1)
USAUSA: MLS    
01:30New England Revolution - Chicago Fire 2:0 (0:0, 2:0)
USAUSA: North American Soccer League    
01:30Fort Lauderdale - Tampa Bay 3:1 (0:1, 3:0)
BrazilBrazil: Série B    
02:00Bragantino - Parana 3:3 (1:1, 2:2)
USAUSA: North American Soccer League    
02:45San Antonio - Minnesota 0:0 (0:0, 0:0)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Nations Cup    
03:00Vanuatu - Samoa 5:0 (2:0, 3:0)
ColombiaColombia: Torneo Postobon    
03:00Cortulua - U. Magdalena 1:1 (0:1, 1:0)
JapanJapan: Football Championships Women    
05:00FC Takatsuki Speranza W - Beleza W 0:2  
05:30Inac Kobe Leonesa W - Urawa W 3:0  
AustraliaAustralia: Queensland State League    
06:00Gold Coast Stars - F.N.Q. Heat 1:5 (1:1, 0:4)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Nations Cup    
06:00Tahiti - New Caledonia 4:3 (3:0, 1:3)
JapanJapan: Football Championships Women    
06:00Sayama W - Albirex Niigata W 0:0  
AustraliaAustralia: NSW Premier League    
07:00Blacktown City - Sutherland Sharks 1:0 (0:0, 1:0)
07:00Sydney Olympic - Bonnyrigg White Eagles 1:1 (0:1, 1:0)
AustraliaAustralia: Victorian Premier League    
07:00Heidelberg Utd - Bentleigh Greens 3:3 (2:0, 1:3)
JapanJapan: Football Championships Women    
07:00JEF United W - Kunoichi W 1:1  
IndonesiaIndonesia: Super Liga    
08:30Persipura Jayapura - PSMS Medan 5:0 (3:0, 2:0)
AustraliaAustralia: Victorian Premier League    
09:00South Melbourne - Northcote City 0:1 (0:0, 0:1)
TajikistanTajikistan: Vysshaya Liga    
10:00Khujand - Zarafshon Panjakent 5:2  
10:00Regar-TadAZ - Istaravshan 5:1  
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:15Liberec B - Kraluv Dvur 2:3  
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:15Ostrava B - Hulin 0:4 (0:2, 0:2)
10:15Sigma Olomouc B - Hlucin 2:1 (2:0, 0:1)
10:15Slovacko B - Rosice 1:3 (1:0, 0:3)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
10:15Hradec Kralove B - Kolin 0:2 (0:2, 0:0)
10:15Prevysov - Admira Prague 2:1 (1:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
10:15Velke Mezirici - Hodonin 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
10:15Brumov - Mohelnice 1:3 (1:1, 0:2)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
10:30Karlovy Vary - Plzen B 3:1  
Czech RepublicCzech Republic: MSFL    
10:30Zlin B - Kromeriz 3:1 (0:0, 3:1)
IndonesiaIndonesia: Premier League    
10:30Arema Cronus - Persiraja Aceh 2:1 (2:1, 0:0)
10:30Persebaya - Jakarta Chibi 3:3 (0:0, 3:3)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
10:30Kremnicka - B. Bystrica B 3:0 (1:0, 2:0)
10:30Presov B - Kosice B 3:0 (2:0, 1:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga North    
11:00Bremen U19 - Hallescher U19 4:2 (3:0, 1:2)
11:00Cottbus U19 - Osnabruck U19 2:2 (1:1, 1:1)
11:00Erfurt U19 - Oldenburg U19 2:2 (0:0, 2:2)
11:00Hamburger SV U19 - Hannover U19 0:1 (0:0, 0:1)
11:00Hansa Rostock U19 - Wolfsburg U19 1:4 (1:0, 0:4)
11:00Union Berlin U19 - St. Pauli U19 2:2 (2:1, 0:1)
11:00Zehlendorf U19 - Hertha U19 2:3 (1:1, 1:2)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga West    
11:00B. Monchengladbach U19 - Leverkusen U19 2:0 (0:0, 2:0)
11:00Bonner U19 - Koln U19 2:4 (1:1, 1:3)
11:00Dortmund U19 - Preussen Munster U19 1:1 (0:1, 1:0)
11:00Duisburg U19 - Bochum U19 4:1 (1:1, 3:0)
11:00Dusseldorf U19 - Wuppertaler U19 3:1 (1:1, 2:0)
11:00Oberhausen U19 - Alemannia Aachen U19 1:1 (0:1, 1:0)
11:00Schalke U19 - Ahlen U19 1:2 (1:0, 0:2)
VietnamVietnam: V-League    
11:00Ninh Binh - Tien Giang FC 4:1 (2:0, 2:1)
WorldWorld: Friendly International Women    
11:00Myanmar W - Palestine W 5:0 (0:0, 5:0)
VietnamVietnam: V-League    
11:10Dong Thap - Hoa Phat 2:2 (0:0, 2:2)
11:10Gia Lai - Song Lam Nghe An 2:2 (0:0, 2:2)
IndonesiaIndonesia: Super Liga    
12:00Persiwa Wamena - PSAP Sigli 4:1 (1:1, 3:0)
SpainSpain: Segunda Division B Losers Play Offs    
12:00Lugo - Baleares 3:1 (2:0, 1:1)
VietnamVietnam: V-League    
12:00Binh Duong - NB Sai Gon 1:1 (0:1, 1:0)
WorldWorld: Friendly International    
12:00Finland U17 - Norway U17 0:3 (0:1, 0:2)
EuropeEurope: Baltic Cup    
12:30Finland - Latvia 1:2 PEN. (0:0, 1:1, 5:6)
WorldWorld: World Cup    
12:30Japan - Oman 3:0 (1:0, 2:0)
GermanyGermany: Junioren Bundesliga South    
13:00Bayern U19 - Mannheim U19 4:2 (2:0, 2:2)
13:00Hoffenheim U19 - Munich 1860 U19 4:0 (2:0, 2:0)
13:00Karlsruher U19 - Eintracht Frankfurt U19 2:3 (0:1, 2:2)
13:00Nurnberg U19 - Kaiserslautern U19 2:4 (1:1, 1:3)
SwedenSweden: Division 2 - Norra Svealand    
13:00Sollentuna - Boo FF 7:1 (6:0, 1:1)
ThailandThailand: Thai Premier League    
13:00Chiangrai Utd - Songkhla United 1:1 (0:0, 1:1)
13:00Pattaya Utd - Muang Thong Utd 0:1 (0:1, 0:0)
13:00Police Utd - Chonburi 1:2 (1:0, 0:2)
13:00Samut Songkhram - Osotsapa 1:0 (1:0, 0:0)
VietnamVietnam: V-League    
13:30Xuan Thanh Saigon - Thanh Hoa 0:0 (0:0, 0:0)
IndonesiaIndonesia: Super Liga    
14:00Deltras Sidoarjo - Persidafon 0:1 (0:0, 0:1)
IndonesiaIndonesia: Premier League    
14:00Semen Padang - PSM Makassar 3:1 (2:0, 1:1)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
14:00Kristianstads W - Umea W 0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: Friendly International    
14:00South Africa U20 - Japan U20 2:1 PEN. (1:0, 0:1, 7:6)
Czech RepublicCzech Republic: First League Women    
15:00Brno W - Slavia Prague W 0:9  
15:00Sparta Prague W - Slovacko W 4:0  
FranceFrance: Division 1 Women    
15:00Guingamp W - Soyaux W 4:3 (0:2, 4:1)
15:00Henin W - Rodez W 3:1 (1:1, 2:0)
15:00St Etienne W - Muretaine W 3:1 (1:0, 2:1)
15:00Vendenheim W - Yzeure Allier W 3:3 (2:0, 1:3)
GermanyGermany: Oberliga Bremen    
15:00Habenhauser - OSC Bremerhaven 2:2  
15:00Turkspor Bremen - Sparta Bremerhaven 1:1  
15:00Union 60 Bremen - Woltmershausen 7:0  
15:00Wulsdorf - Brinkumer 3:2  
GermanyGermany: Oberliga NRW    
15:00Ahlen - Erndtebruck 2:3  
15:00Alemannia Aachen II - Uerdingen 2:3  
15:00Arminia Bielefeld II - VfB Huls 2:5  
15:00Duisburg II - Bergisch Gladbach 0:3  
15:00Siegen - Dornberg 4:1  
15:00SW Essen - Speldorf 1:0  
15:00Viktoria Koln - Schermbeck 4:0  
15:00Westfalia Herne - SSVg Velbert 0:6  
15:00Westfalia Rhynern - Homberg 3:1  
IraqIraq: Super League    
15:00Karkuk - Al Talaba 1:1  
ItalyItaly: Lega Pro C1/B    
15:00Lanciano - Trapani 1:1 (0:0, 1:1)
LatviaLatvia: Latvian Cup    
15:00Valka - Rinuzi 2:4  
NorwayNorway: Adeccoligaen    
15:00Ull/Kisa - Sarpsborg 08 2:1  
NorwayNorway: Division 2 - Group 4    
15:00Senja - Ostsiden 3:1 (3:0, 0:1)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
15:00IFK Lulea - Dalkurd 2:2 (1:1, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Södra Svealand    
15:00Arameisk-Syrianska - Carlstad 3:3 (2:1, 1:2)
WorldWorld: World Cup    
15:00South Africa - Ethiopia 1:1 (0:1, 1:0)
15:00Zimbabwe - Guinea 0:1 (0:1, 0:0)
EuropeEurope: Baltic Cup    
15:30Estonia - Lithuania 1:0 (1:0, 0:0)
HungaryHungary: NB II - West    
15:30Bajai - Soproni VSE 2:4 (1:4, 1:0)
15:30MTK Budapest - Gyor II 0:0 (0:0, 0:0)
IraqIraq: Super League    
15:30Al Zawraa - Al Masafi 0:0 (0:0, 0:0)
UruguayUruguay: Primera Division    
15:30Bella Vista - Danubio 2:1 (0:0, 2:1)
ArmeniaArmenia: Premier League    
16:00Shirak Gyumri - Banants Yerevan 2:1  
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
16:00Kolovec - Cizova 3:0 (1:0, 2:0)
DenmarkDenmark: Elitedivisionen Women    
16:00Vejle W - Koldingq FC W 0:2 (0:0, 0:2)
ItalyItaly: Lega Pro C2/A    
16:00Entella - Cuneo 1:1 (0:0, 1:1)
16:00Vibonese - Mantova 0:0  
ItalyItaly: Lega Pro C2/B    
16:00Paganese - Calcio Chieti 2:0 (1:0, 1:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
16:00Raufoss - Valerenga 2 2:0 (0:0, 2:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 4    
16:00Follo - Finnsnes 2:1 (1:0, 1:1)
16:00Nesodden - Tromso 2 1:0 (1:0, 0:0)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
16:00Enkopings SK - Ostersunds 2:4 (1:3, 1:1)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
16:00Norrby - Kristianstads 1:1 (0:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Norrland    
16:00Pitea - Solleftea 2:2 (2:1, 0:1)
SwedenSweden: Svenska Cupen    
16:00Enhorna IF - Langholmen 1:4 (1:1, 0:3)
UkraineUkraine: Division 2    
16:00Kramatorsk - Mykolaiv 3:4 (1:1, 2:3)
UruguayUruguay: Primera Division    
16:00Wanderers - Rentistas 3:0 (2:0, 1:0)
WorldWorld: World Cup    
16:00Uzbekistan - Iran 0:1 (0:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana    
16:30Platense - Nueva Chicago 0:0 (0:0, 0:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division D    
16:30Bystrc - Napajedla 3:1 (1:1, 2:0)
16:30Slavoj Polna - Otrokovice 1:1 (1:1, 0:0)
16:30Tasovice - Spytihnev 2:2 (1:1, 1:1)
16:30Zdar na Sazavou - Pelhrimov 2:1 (0:0, 2:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division E    
16:30Kravare - Opava B 0:3 (0:3, 0:0)
16:30Krnov - Slavicin 1:4 (0:2, 1:2)
16:30Sumperk - Havirov 1:2 (1:2, 0:0)
16:30Valasske Mezirici - Novy Jicin 1:3 (1:2, 0:1)
DR CongoDR Congo: Super Ligue    
16:30Molunge - Motema Pembe 0:1  
16:30Tshinkunku - Makiso 1:1  
16:30Virunga - Sanga Balende 2:1  
16:30Vutuka - Saint-Luc 0:0  
FYR of MacedoniaFYR of Macedonia: First League    
16:30Turnovo - Euromilk 1:0 (1:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
16:50Brazil U20 - Argentina U20 2:0 ET (0:0, 0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: CFL    
17:00Ceska Lipa - FK Pardubice 2:0 (1:0, 1:0)
17:00Roudnice n. L. - Kunice 1:1  
Czech RepublicCzech Republic: Division A    
17:00Benesov - Milevsko 4:0 (2:0, 2:0)
17:00Bohemians 1905 B - Horovicko 2:3 (1:0, 1:3)
17:00Cesky Krumlov - Stechovice 1:1 (0:0, 1:1)
Czech RepublicCzech Republic: Division B    
17:00Zatec - Zapy 2:1 (1:1, 1:0)
Czech RepublicCzech Republic: Division C    
17:00Dvur Kralove - Trutnov 4:1 (0:1, 4:0)
17:00FK Turnov - Pardubice B 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Velim - Polepy 0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Lega Pro C1/A    
17:00Pro Vercelli - Carpi 0:0 (0:0, 0:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 2    
17:00Molde 2 - Fyllingsdalen 0:6 (0:3, 0:3)
NorwayNorway: Division 2 - Group 3    
17:00Odds 2 - Nest-Sotra 4:0 (1:0, 3:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C West    
17:00Nemsova - D. Luzna 2:4 (0:2, 2:2)
17:00Sered - Sala 2:1 (1:0, 1:1)
17:00Vrable - Pezinok 3:0 (2:0, 1:0)
SlovakiaSlovakia: Divison C East    
17:00Namestovo - Zdana 3:1 (1:0, 2:1)
SwedenSweden: Superettan    
17:00Falkenbergs - Degerfors 4:1 (0:0, 4:1)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
17:00Sirius - Forward 3:1 (2:0, 1:1)
SwedenSweden: Division 1 - Södra    
17:00Sylvia - Oddevold 0:3 (0:2, 0:1)
17:00Trollhattan - Lunds 1:2 (0:1, 1:1)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
17:00Lindsdals - Vimmerby 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Motala - Myresjo 3:0 (3:0, 0:0)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
17:00Linkopings W - Pitea W 4:1 (1:0, 3:1)
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
17:00Stade Tunisien - Club Africain 0:2 (0:1, 0:1)
WorldWorld: World Cup    
17:00Angola - Uganda 1:1 (1:0, 0:1)
17:00Benin - Mali 1:0 (1:0, 0:0)
17:00Niger - Gabon 3:0 AWA.  
17:00Nigeria - Namibia 1:0 (0:0, 1:0)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
17:20Rosengard W - Goteborg W 2:1 (1:1, 1:0)
FinlandFinland: Ykkonen    
17:30Hameenlinna - AC Oulu 1:0 (0:0, 1:0)
17:30OPS - PK-35 Vantaa 1:0 (0:0, 1:0)
17:30SJK - Rovaniemi 1:3 (0:1, 1:2)
17:30Viikingit - HIFK 2:1 (2:0, 0:1)
FinlandFinland: Kakkonen North    
17:30PS Kemi - TP-47 1:0 (0:0, 1:0)
17:30Santa Claus - AC Kajaani 3:4 (1:2, 2:2)
17:30Warkaus - HauPa 2:0 (0:0, 2:0)
17:30YPA - KPV Kokkola 0:1 (0:1, 0:0)
FinlandFinland: Kakkonen South    
17:30EsPa - Espoo 4:0 (1:0, 3:0)
17:30LoPa - BK-46 2:2 (1:0, 1:2)
FinlandFinland: Kakkonen East    
17:30Futura - Gnistan 1:2 (1:1, 0:1)
17:30Kiffen - JaPS 2:2 (1:0, 1:2)
17:30KTP - Atlantis 3:2 (2:1, 1:1)
17:30LPS - Lahti Akatemia 3:1 (3:0, 0:1)
17:30Mikkeli - PK-35/VJS 2:0 (0:0, 2:0)
FinlandFinland: Kakkonen West    
17:30Jazz Pori - VIFK 1:1 (1:0, 0:1)
MontenegroMontenegro: Prva Crnogorska Liga    
17:30Berane - Mornar Bar 1:2 (1:1, 0:1)
17:30Decic - Jedinstvo 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: World Cup    
17:30Togo - Libya 1:1 (1:1, 0:0)
ChileChile: Primera B    
18:00Barnechea - Curico Unido 3:1 (1:1, 2:0)
18:00D. Concepcion - S. Morning 3:1 (2:0, 1:1)
18:00D. Puerto Montt - L. Schwager 2:1 (1:0, 1:1)
18:00Everton - Nublense 2:3 (1:1, 1:2)
18:00San Luis - Coquimbo 2:0 (2:0, 0:0)
18:00San Marcos de Arica - Magallanes 3:0 (1:0, 2:0)
HungaryHungary: NB II - East    
18:00Mezokovesd-Zsory - Egri 2:1 (1:1, 1:0)
NorwayNorway: Adeccoligaen    
18:00Alta - Kongsvinger 1:1  
18:00Baerum Sportsklubb - Start 2:3  
18:00Bodo/Glimt - Strommen 0:0  
18:00Bryne - Tromsdalen 2:2  
18:00Hodd - Ham-Kam 5:0  
18:00Notodden - Ranheim 2:3  
NorwayNorway: Division 2 - Group 1    
18:00Lillehammer - Valdres 2:2 (1:1, 1:1)
18:00Tonsberg - Orn 3:1 (1:1, 2:0)
NorwayNorway: Division 2 - Group 3    
18:00Flekkeroy - Egersunds 4:3 (1:0, 3:3)
NorwayNorway: Division 2 - Group 4    
18:00Lorenskog - Frigg 2:3 (1:2, 1:1)
PortugalPortugal: Second Division Promotion Group    
18:00Tondela - Fatima 1:1 (1:0, 0:1)
SwedenSweden: Division 1 - Norra    
18:00S. Kerbura - Vasalunds 1:3 (0:0, 1:3)
WorldWorld: World Cup    
18:00Jordan - Iraq 1:1 (1:1, 0:0)
ArgentinaArgentina: Primera B Metropolitana    
18:30Acassuso - CA Estudiantes 1:0 (1:0, 0:0)
ColombiaColombia: Torneo Postobon    
18:30Popayan - Real Santander 4:0 (3:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B Losers Play Offs    
19:00Linense - Tenerife 0:1 (0:1, 0:0)
WorldWorld: Friendly International Women    
19:00South Africa W - Nigeria W 1:1 (0:0, 1:1)
SpainSpain: Segunda Division    
19:30Almeria - Alcoyano 1:0 (1:0, 0:0)
19:30Celta Vigo - Cordoba 0:0 (0:0, 0:0)
19:30Elche - Gimnastic 1:0 (1:0, 0:0)
19:30Huesca - Hercules 1:2 (1:2, 0:0)
19:30Numancia - Alcorcon 0:1 (0:0, 0:1)
19:30Valladolid - Guadalajara 1:3 (1:1, 0:2)
19:30Villarreal B - Dep. La Coruna 0:1 (0:0, 0:1)
19:30Xerez CD - Barcelona B 0:6 (0:2, 0:4)
WorldWorld: World Cup    
19:30Lebanon - Qatar 0:1 (0:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
20:00Def. de Cambaceres - Midland 1:0  
20:00Justo Jose de Urquiza - Dock Sud 0:1  
20:00Laferrere - Central Cordoba 1:3  
20:00UAI Urquiza - Berazategui 1:3  
CanadaCanada: CSL    
20:00Montreal U21 - TFC Academy 1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Segunda Division B Losers Play Offs    
20:00Albacete - Cadiz CF 0:0 (0:0, 0:0)
UruguayUruguay: Primera Division    
20:00Club Nacional - Liverpool M. 4:3 (2:0, 2:3)
20:00Racing Montevideo - CA Cerro 1:0 (0:0, 1:0)
20:00River Plate - Defensor Sp. 2:1 (1:1, 1:0)
20:00Sisley - Cerro Largo 0:3 (0:2, 0:1)
ColombiaColombia: Torneo Postobon    
20:30America De Cali - Leones 1:1 (0:1, 1:0)
ItalyItaly: Serie B    
20:45Vicenza - Empoli 0:0 (0:0, 0:0)
WorldWorld: Friendly International    
21:05Brazil - Mexico 0:2 (0:2, 0:0)
ArgentinaArgentina: Copa Argentina    
21:30Boca Juniors - Dep. Merlo 2:1 PEN. (0:0, 1:1, 5:4)
WorldWorld: Friendly International    
22:00Spain - China 1:0 (0:0, 1:0)
USAUSA: North American Soccer League    
22:05Edmonton - Atlanta Silverbacks 1:2 (0:2, 1:0)
CanadaCanada: CSL    
23:00North York Astros - Hamilton City 2:3 (0:1, 2:2)
WorldWorld: Friendly International    
23:00Puerto Rico - Nicaragua 1:1 (0:0, 1:1)
ArgentinaArgentina: Copa Argentina    
04.06.2012
00:00Racing Club - River Plate 1:0 PEN. (0:0, 0:0, 0:0, 5:4)
CanadaCanada: CSL    
04.06.2012
00:00Brampton Utd - St. Catharines 4:0 (2:0, 2:0)
WorldWorld: World Cup    
04.06.2012
00:00Peru - Colombia 0:1 (0:0, 0:1)
CanadaCanada: CSL    
04.06.2012
01:00Waterloo - Kingston 0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: Friendly International    
04.06.2012
01:15Canada - USA 0:0 (0:0, 0:0)
01:30Venezuela U17 - Panama U17 1:2 (0:1, 1:1)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Nations Cup    
04.06.2012
03:00Papua New Guinea - New Zealand 1:2 (0:1, 1:1)
WorldWorld: Friendly International    
04.06.2012
04:00Guatemala U17 - Costa Rica U17 5:0 (2:0, 3:0)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Nations Cup    
04.06.2012
06:00Fiji - Solomon Islands 0:0 (0:0, 0:0)
IndonesiaIndonesia: Super Liga    
04.06.2012
10:30Balikpapan - Persiram 5:1 (4:1, 1:0)
WorldWorld: Friendly International    
04.06.2012
13:30Kazakhstan U16 - Uzbekistan U16 2:2 (0:0, 2:2)
14:00Laos U16 - Australia U16 2:3 (0:0, 2:3)
EuropeEurope: Euro U21    
04.06.2012
16:00Ireland U21 - Italy U21 2:2 (0:1, 2:1)
RussiaRussia: Division 2 - Center    
04.06.2012
16:00Lipetsk - Penza 4:2 (3:0, 1:2)
16:00Podolye - Spartak Tambov 2:1 (0:0, 2:1)
RussiaRussia: Division 2 - West    
04.06.2012
16:00Cherepovets - Petrozavodsk 2:0 (2:0, 0:0)
16:00Dynamo SPB - Vologda 2:0 (0:0, 2:0)
16:00Lokomotiv Moscow 2 - Saturn Ramenskoye 2 3:0 (1:0, 2:0)
16:00Pskov 747 - D. Kostroma 6:0 (3:0, 3:0)
16:00S. Kostroma - Murmansk 1:1 (1:1, 0:0)
16:00Smolensk - Znamya Truda 0:0 (0:0, 0:0)
16:00Tver - Tekstilshtik 0:1 (0:0, 0:1)
16:00Vol.-Ratmir - Istra 1:0 (1:0, 0:0)
RussiaRussia: Division 2 - Center    
04.06.2012
16:30Gubkin - Vityaz 2:0 (1:0, 1:0)
WorldWorld: Friendly International    
04.06.2012
16:30Azerbaijan U16 - Georgia U16 0:1 (0:0, 0:1)
BahrainBahrain: Premier League    
04.06.2012
16:40Malkia - Al-Ahli Manama 4:1 ET (3:0, 0:1, 1:0)
RussiaRussia: Division 2 - Center    
04.06.2012
17:00Energomash Belgorod - Kaluga 2:0 (2:0, 0:0)
17:00Liski - Kursk 3:2 (0:1, 3:1)
17:00Oryol - Metallurg-Oskol 3:0 (1:0, 2:0)
17:00Ryazan - Saratov 3:3 (1:3, 2:0)
FinlandFinland: Ykkonen    
04.06.2012
17:30KooTeePee - JIPPO 3:0 AWA.  
FinlandFinland: Kakkonen West    
04.06.2012
17:30Harma - Narpes Kraft 0:3 (0:1, 0:2)
17:30Kiisto - S. Kristina 0:0 (0:0, 0:0)
EuropeEurope: Euro U21    
04.06.2012
18:00Lithuania U21 - Ukraine U21 1:0 (1:0, 0:0)
SwedenSweden: Allsvenskan Women    
04.06.2012
18:00Jitex W - AIK W 2:0 (2:0, 0:0)
AustriaAustria: Erste Liga    
04.06.2012
19:00Wattens - Horn 1:5 (0:3, 1:2)
SwedenSweden: Superettan    
04.06.2012
19:00Landskrona - Ljungskile 2:1 (1:1, 1:0)
SwedenSweden: Division 2 - Östra Götaland    
04.06.2012
19:00Tord - Husqvarna 1:3 (1:1, 0:2)
SwedenSweden: Superettan    
04.06.2012
19:20Varnamo - Osters 1:2 (1:1, 0:1)
WorldWorld: Friendly International    
04.06.2012
20:30Hungary - Ireland 0:0 (0:0, 0:0)
ChileChile: Primera B    
01:00Union Temuco - C.D.S. Naval 2:2 (1:0, 1:2)
Australia & OceaniaAustralia & Oceania: OFC Nations Cup    
03:00New Caledonia - Samoa 9:0 (6:0, 3:0)
06:00Tahiti - Vanuatu 4:1 (2:0, 2:1)